POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.299.429 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowy Turniej SLRT - Klasy V29.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas V, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 54 z Łodzi przed Szkołą Podstawową nr 22 z Częstochowy i Szkołą Podstawową nr 14 z Lublina.
 
Grupa A
01.  SP Dąbrowa Chełmińska - SP 14 Lublin 1:3
02.  SP 4 Bolesławiec - SP Dąbrowa Chełmińska 1:3
03.  SP 4 Bolesławiec - SP Cielcza 1:4
04.  SP Cielcza - SP Dąbrowa Chełmińska 4:0
05.  SP 14 Lublin - SP Cielcza 2:1
06.  SP 4 Bolesławiec - SP 14 Lublin 0:3
Kolejność grupy A:
1. SP 14 Lublin
2. SP Cielcza
3. SP Dąbrowa Chełmińska
4. SP 4 Bolesławiec
 
Grupa B
01.  SP Sobolewo - SP 22 Częstochowa 0:4
02.  SP 54 Łódź - SP Sobolewo 4:0
03.  SP 54 Łódź - SP 9 Sopot 5:0
04.  SP 9 Sopot - SP Sobolewo 0:3
05.  SP 22 Częstochowa - SP 9 Sopot 6:1
06.  SP 54 Łódź - SP 22 Częstochowa 2:0
Kolejność grupy B:
1. SP 54 Łódź
2. SP 22 Częstochowa
3. SP Sobolewo
4. SP 9 Sopot
 
Półfinały
1A-2B  SP 14 Lublin - SP 22 Częstochowa 2:3
2A-1B  SP Cielcza - SP 54 Łódź 0:2
 
Finały
o miejsce VII: SP 9 Sopot - SP 4 Bolesławiec 0:4
o miejsce V: SP Dąbrowa Chełmińska - SP Sobolewo 2:1
o miejsce III: SP Cielcza - SP 14 Lublin 0:2
o miejsce I: SP 54 Łódź- SP 22 Częstochowa 2:1
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawową nr 54 Łódź (Łódzkie)
2. Szkoła Podstawowa nr 22 Częstochowa (Śląskie)
3. Szkoła Podstawowa nr 14 Lublin (Lubelskie)
4. Szkoła Podstawowa Cielcza (Wielkopolskie)
5. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
6. Szkoła Podstawowa Sobolewo (Podlaskie)
7. Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec (Dolnośląskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 9 Sopot (Pomorskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 19 Barbarzyńcy pokonali Anglików

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.299.429 liczba odwiedzin od
01.01.2014