POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga Faza I - Runda X07.11.2015


Ekstraliga Faza I – runda X – 07.11.2015
 
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 44:19 (30:7)  /Kacper Michałkiewicz, Wojciech Michalik, Hubert Bedyński/
Punkty Arka: Dawid Banaszek 14 (4pd, 2K), Szymon Sirocki 10 (2P), Rafał Szrejber 10 (2P), Władysław Grabowski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
Punkty Lechia: Sławomir Kaszuba 10 (2P), Tomasz Nowak 5 (P), Miłosz Popławski 4 (2pd).
Żółta kartka: Radosław Rakowski (Arka).
 
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 59:17 (26:5)  /Łukasz Jasiński, Grzegorz Szostek, Michał Rogowski/
Punkty Pogoń: Dawid Rajewski 18 (2P, 4pd), Marek Mirosz 10 (2P), Jakub Bobruk 10 (2P), Dawid Dybowski 5 (P), Mateusz Dąbrowski 5 (P), Konrad Szupłak 5 (P), Piotr Skałecki 4 (2pd), Bartek Nasiłowski 2 (pd). 
Punkty Orkan: Michał Kępa 10 (2P), Jakub Budnik 5 (P), Tomasz Gasik 2 (pd).
 
KS Posnania Poznań v Master Pharm Budowlani SA Łódź 7:35 (7:22)  /Dariusz Reks, Janusz Wilk, Leszek Kościelniak/
Punkty Posnania: Jędrzej Paul 5 (P), Daniel Gdula 2 (pd).
Punkty Budowlani: Patryk Reksulak 10 (2P), Łukasz Kujawa 10 (2P), Tomasz Kozakiewicz 5 (P), Krystian Pogorzelski 5 (pd, K), Marcin Krześniak 5 (P).
Żółte kartki: Dawid Najdul (Posnania), Patryk Reksulak (Budowlani).
 
RKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 15:38 (0:24)  /Mirosław Szczepański, Wiesław Piotrowicz, Mirosław Janeczko/
Punkty Skra: Sebastian Kostałkowski 5 (P), Michał Droszcz 5 (P), Paweł Krajewski 5 (P).
Punkty Ogniwo: Oleksandr Czasowskich 10 (2P), Łukasz Szablewski 6 (3pd), Mateusz Piotrowski 5 (P), Roman Zhuk 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Sławosz Hodura 5 (P), Wojciech Piotrowicz 2 (pd).
Żółta kartka: Dmytro Mokretsov (Ogniwo).
 
Tabela, wyniki i najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Maciej Czerniak / Trojmiasto.pl [więcej zdjęć]

Półfinałowy turniej GLRT w województwie lubelskim PNE : Szwecja v Mołdawia 7:25
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1