POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka VII20.05.2017

 
20.05.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VII
 
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:26 (3:6)  /Hubert Bedyński, Mirosław Janeczko)
Punkty Lublin: Artem Kulyk 3. 
Punkty Łódź: Paul Walters 6 (2K), Eduard Vertyletskij 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Dariusz Kaniowski 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P).
Żółta kartka: Michał Majcher (Lublin).
 
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk 7:52 (0:7)  /Kacper Michałkiewicz, Francois Giroud/
Punkty Budowlani: Bartosz Zabokrzycki 5 (P), Givi Losaberidze 2 (pd).
Punkty Lechia: Jędrzej Nowicki 17 (7pd, K), Vian Riekert 15 (3P), Mateusz Pawłowski 10 (2P), Robert Wójtowicz 10 (2P).
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 54:18 (33:12)  /Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak, Patryk Kościelniak/
Punkty Pogoń: Rafał Janeczko 19 (P, 7pd), Daniel Gdula 10 (2P), Przemysław Rajewski 10 (2 P), Mateusz Dąbrowski 5 (P), Tomasz Gołąb 5 (P), Bartek Nasiłowski 5 (P).
Punkty Juvenia: Ushang Mchedlishvili 18 (5K, DG). 
Żółte kartki: Daniel Gdula i Grzegorz Muszyński (obaj Pogoń).
 
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 15:19 (5:0)  /Łukasz Jasiński, Michał Rogowski, Leszek Kościelniak/
Punkty Arka: Radosław Rakowski 10 (2P), Dawid Banaszek 3 (K), Tomasz Stępień 2 (pd),
Punkty Ogniwo: Aleksander Czasowski 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Roman Zhuk 5 (P), Łukasz Szablewski 4 (2pd).
Żółte kartki: Władysław Grabowski, Dawid Banaszek, Maciej Machnio (Arka), 2x Piotr Zeszutek.
Czerwona kartka: Piotr Zeszutek (Ogniwo), w konsekwencji drugiej żółtej.
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Ogłoszenie przetargowe - Aktualizacja I liga - Runda II - Kolejka V
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11