POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka VI13.05.2017

 
13.05.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka VI
 
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 13:18 (3:11)  /Dariusz Reks, Francois Giroud/
Punkty Juvenia: Ushang Mchedlishvili 8 (pd, 2K), Navia Usaia 5 (P). 
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 8 (pd, 2K), Piotr Wiśniewski 5 (P), Aleksandr Khomenko 5 (P), 
Żółte kartki: Jakub Jasiński, Bartłomiej Jasiński (obaj Budowani). 
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Arka Gdynia 62:5 (27:0)  /Kacper Michałkiewicz, Mirosław Janeczko/
Punkty Budowlani: Paul Walters 22 (P, 7pd, K), Krystian Pogorzelski 15 (3P), Michał Mirosz 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Krzysztof Justyński 5 (P), Mindia Abashidze 5 (P).  
Punkty Arka: Radosław Bysewski 5 (P).
Żółta kartka: Łukasz Szostek (Arka).
 
RC Lechia Gdańsk v MKS Pogoń Awenta Siedlce 6:23 (6:8)  /Łukasz Jasiński, Dariusz Marciniak/
Punkty Lechia: Jędrzej Nowicki 6 (2K).
Punkty Pogoń: Rafał Janeczko 8 (pd, 2K), Daniel Gdula 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (P),  
Żółta kartka: Sławomir Kaszuba, Vian Riekert (obaj Lechia), Kamil Łódzki (Pogoń)
Tym meczem Sławomir Kaszuba pożegnał się z rolą czynnego zawodnika, w rugby grał od 1992 roku, 24 razy reprezentował Polskę w oficjalnych meczach międzypaństwowych.
 
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź 98:0 (41:0)  /Hubert Bedyński, Dariusz Marciniak/
Punkty Ogniwo: Grzegorz Szczepański 20 (4P), Piotr Zeszutek 15 (3P), Krzysztof Mucha 15 (3P), Łukasz Szablewski 18 (9pd), Wojciech Karol 5 (P), Adam Piotrowski 5 (P), Stanisław Powała-Niedźwiedzki 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Paweł Schulte-Noelle 5 (P), Roman Zhuk 5 (P).
  
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu Budowlani SA v Arka - Strona Kibiców Rugby


PPR7: XII Turniej w Bełchatowie Mistrzostwa Polski Kobiet VII
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11