POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.571.234 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Baraż O.O.M w Poznaniu17.06.2014

Przypominamy, że w wyniku eliminacji awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Bolesławiec, 15-20 lipca) uzyskały: Pomorski OZR – zwycięzca: Lechia Gdańsk, Lubelski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Wielkopolski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Łódź, Sparta Jarocin.

Ostatniego finalistę wyłoni turniej barazowy rozegrany na boiskach K.S. Posnanii Poznań w niedzielę, 22 czerwca br.

Harmonogram gier w turnieju barażowym w Poznaniu dnia 22 czerwca 2014 

Baraż jednostopniowy:
Pomorski OZR - 2 miejsce, Lubelski OZR - 3 miejsce, Wielkopolski OZR - 3 miejsce.
Każdy z każdym - 1 miejsce w finałach (czas trwania meczu – 1 x 30 minut).
Uczestnicy: Arka Gdynia, Posnania Poznań, Skra Warszawa.
Godzina 13:00 - Posnania Pozań v Arka Gdynia
Godzina 14:30 - Arka Gdynia v Skra Warszawa
Godzina 16:00 - Skra Warszawa v Posnania Poznań

Klasyfikacja w barażach

1.Punktacja:
- za zwycięstwo 3 punkty,
- za remis 2 punkty,
- za porażkę 1 punkt,
- za walkower 0 punktów,
- bez punktów bonusowych.
2. O końcowej klasyfikacji decydują w kolejności:
- większa liczba zdobytych dużych punktów,
- rezultaty bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi (dotyczy dwóch i więcej drużyn, mała tabela),
- korzystniejsza różnica małych punktów,
- większa liczba zdobytych małych punktów, 
- mniejsza liczba wykluczeń (w całym turnieju),
- mniejsza liczba upomnień (w całym turnieju),
- losowanie
3. O końcowej klasyfikacji w meczach, w których musi być wyłoniony zwycięzca decydują:
- większa liczba zdobytych punktów, w przypadku remisu,
- rzuty karne:
pierwsza faza - 5 prób /na zmianę/ dla każdej z drużyn ze środka linii 22 m,
druga faza - /na zmianę/ aż do skutku ze środka linii 22 m.
O kolejności wykonywania rzutów karnych na bramkę decyduje losowanie /tylko raz/.
W próbach uczestniczą jedynie zawodnicy, którzy ukończyli mecz w regulaminowym czasie.
W każdej fazie jeden zawodnik może wykonać tylko jedną próbę. Zawodnik może wykonać drugą próbę jeżeli wszyscy zawodnicy z jego drużyny wykonali już próbę.
XIX Turniej PLR 7 dla RC Częstochowa Finał rozgrywek gimnazjów w Siedlcach

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.571.234 liczba odwiedzin od
01.01.2014