POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.764 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Baraż O.O.M w Poznaniu17.06.2014

Przypominamy, że w wyniku eliminacji awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Bolesławiec, 15-20 lipca) uzyskały: Pomorski OZR – zwycięzca: Lechia Gdańsk, Lubelski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Wielkopolski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Łódź, Sparta Jarocin.

Ostatniego finalistę wyłoni turniej barazowy rozegrany na boiskach K.S. Posnanii Poznań w niedzielę, 22 czerwca br.

Harmonogram gier w turnieju barażowym w Poznaniu dnia 22 czerwca 2014 

Baraż jednostopniowy:
Pomorski OZR - 2 miejsce, Lubelski OZR - 3 miejsce, Wielkopolski OZR - 3 miejsce.
Każdy z każdym - 1 miejsce w finałach (czas trwania meczu – 1 x 30 minut).
Uczestnicy: Arka Gdynia, Posnania Poznań, Skra Warszawa.
Godzina 13:00 - Posnania Pozań v Arka Gdynia
Godzina 14:30 - Arka Gdynia v Skra Warszawa
Godzina 16:00 - Skra Warszawa v Posnania Poznań

Klasyfikacja w barażach

1.Punktacja:
- za zwycięstwo 3 punkty,
- za remis 2 punkty,
- za porażkę 1 punkt,
- za walkower 0 punktów,
- bez punktów bonusowych.
2. O końcowej klasyfikacji decydują w kolejności:
- większa liczba zdobytych dużych punktów,
- rezultaty bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi (dotyczy dwóch i więcej drużyn, mała tabela),
- korzystniejsza różnica małych punktów,
- większa liczba zdobytych małych punktów, 
- mniejsza liczba wykluczeń (w całym turnieju),
- mniejsza liczba upomnień (w całym turnieju),
- losowanie
3. O końcowej klasyfikacji w meczach, w których musi być wyłoniony zwycięzca decydują:
- większa liczba zdobytych punktów, w przypadku remisu,
- rzuty karne:
pierwsza faza - 5 prób /na zmianę/ dla każdej z drużyn ze środka linii 22 m,
druga faza - /na zmianę/ aż do skutku ze środka linii 22 m.
O kolejności wykonywania rzutów karnych na bramkę decyduje losowanie /tylko raz/.
W próbach uczestniczą jedynie zawodnicy, którzy ukończyli mecz w regulaminowym czasie.
W każdej fazie jeden zawodnik może wykonać tylko jedną próbę. Zawodnik może wykonać drugą próbę jeżeli wszyscy zawodnicy z jego drużyny wykonali już próbę.
XIX Turniej PLR 7 dla RC Częstochowa Finał rozgrywek gimnazjów w Siedlcach

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.764 liczba odwiedzin od
01.01.2014