POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.299 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Banici Poznań zwyciężyli na plażówce w Wolsztynie24.07.2018

 
VI Plażowy Turniej Rugby w Wolsztynie rozegrano 22 lipca br. na wolsztyńskiej plaży. Udział wzięło osiem drużyn klubowych podzielonych w eliminacjach na dwie grupy. Z kompletem zwycięstw turniej wygrali Banici z Poznania pokonując w finale 7:4 Spartę Jarocin, MPV imprezy został wybrany Piotr Korek ze zwycięskiego zespołu.
 
Eliminacje:
Banici Poznań v Husaria Kalisz 8:1
Sparta Jarocin v Lokomotywa Wolsztyn 8:1
Wataha Zielona Góra v Chaos Poznań 5:4
Miedziowi Lubin v RK Szczecinek 3:3
Banici Poznań v Chaos Poznań 7:1
Sparta Jarocin v RK Szczecinek 7:1
Husaria Kalisz v Wataha Zielona Góra 3:8
Lokomotywa Wolsztyn v Miedziowi Lubin 3:7
Banici Poznań v Wataha Zielona Góra 9:2
Sparta Jarocin v Miedziowi Lubin 4:4
Chaos Poznań v Husaria Kalisz 5:2
RK Szczecinek v Lokomotywa Wolsztyn 1:7
Grupa A: 1.Banici Poznań; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Chaos Poznań; 4.Husaria Kalisz.
Grupa B: 1.Sparta Jarocin; 2.Miedziowi Lubin; 3.Lokomotywa Wolsztyn; 4.RK Szczecinek.
 
Mecz o VII miejsce: RK Szczecinek v Husaria Kalisz 7:3
Mecz o V miejsce: Lokomotywa Wolsztyn v Chaos Poznań 2:9
Mecz o III miejsce: Wataha Zielona Góra v Miedziowi Lubin 3:7
Mecz o I miejsce: Banici Poznań v Sparta Jarocin 7:4
 
Kolejność:
1. Banici Poznań
2. Rugby Klub Sparta Jarocin
3. Klub Rugby Miedziowi Lubin
4. Wataha Rugby Club Zielona Góra
5. Klub Rugby Chaos Poznań
6. Lokomotywa Wolsztyn Rugby Club
7. Rugby Klub Szczecinek
8. Klub Rugby Husaria Kalisz
 
Tekst: Lokomotywa Wolsztyn
Zdjęcia: Michał Es
 
Lechia wygrała na plaży w Olsztynie Sezon 2017/2018 w Europie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.299 liczba odwiedzin od
01.01.2014