POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

89 trenerów na Konferencji w Łodzi!14.07.2016

 
Kurs dla trenerów i instruktorów rugby - „Fundamentalne zasady rugby”
 
W dniach 29-31.07 w Łodzi odbędzie się Konferencja dla trenerów i instruktorów „Fundamentalne zasady rugby”. Szkolenie będzie co rocznym wymogiem dla każdego trenera i instruktora pracującego z drużynami rugby w Polsce a jego głównym zadaniem będzie unifikacja metod szkolenia w rugby. Liderem konferencji będzie Trener Johannes Gerhardus Groenewald. Po odbyciu szkoleń („Fundamentalne zasady rugby” oraz „Zaufanie w kontakcie” 10 lub 11.09.2016) uczestnicy otrzymują przedłużenie licencji do końca 2017 roku.
 
Polski Związek Rugby pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia uczestników oraz kosz Edukatora i organizacji konferencji w tym 2 manuale/skrypty do kursów napisane przez Trenera Groenewalda. Opłata za Konferencje („Fundamentalne zasady rugby” oraz „Zaufanie w kontakcie”) wynosi 70 zł, zawiera opłatę licencyjną oraz t-shirt PZR. Opłatę należy dokonać przelewem na konto Polskiego Związku Rugby http://pzrugby.pl/kontakt (okazać przed kursem potwierdzenia wpłaty lub wpłacić osobiście przed pierwszym kursem podczas rejestracji).
 
Prosimy o pilną informację (m.misiak@pzrugby.pl) jeśli z zapisanych na konferencje trenerów, ktoś nie będzie mógł uczestniczyć.
Przypominamy, iż druga konferencja „Fundamentalne zasady rugby”, odbędzie się 2 - 4 września 2016 również w Łodzi, uczestniczyć w niej będzie kolejnych 60 trenerów i instruktorów.
 
Hostel Molo
ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź (wjazd od ul. Marysińskiej)
Recepcja tel.: 42 656 22 69, kom.: 691 411 814,
 
Przyjazd uczestników Konferencji w Łodzi 29 lipca 2016 do godz. 13.30
 
Piątek (29.07.2016)
14.30 - 18.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 - Kolacja
19.30 - 21.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo)
 
Sobota (30.07.2016)
6.00 - Zajęcia: boisko (KS Budowlani Łódź)
8.00 - Śniadanie
9.00 - 12.30 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
13.00 - Obiad
14.30 - 18.00 Zajęcia:: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 - Kolacja
19.30 - 21.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo)
 
Niedziela (31.07.2016)
6.00 - Zajęcia: boisko (KS Budowlani Łódź)
8.00 - Śniadanie
9.00 - 12.30 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
13.00 - Obiad
Proszę o wykwaterowanie się po obiedzie do godz. 14.00
14.30 - 18.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 - Kolacja
19.00 - Zakończenie konferencji
 
Poniżej lista uczestników:
 
1. Groenewald Blikkies PZR - Edukator
2. Kacała Grzegorz        PZR
3. Misiak Maciej PZR -   KW
4. Stasiński Tomasz       Poznań
5. Gąsiorowski Łukasz   Ciechan Ciechanów
6. Długołęcki Adam        Ciechan Ciechanów
7. Żmuda-Trzebiatowski Dariusz Tur Chojnice
8. Szczygłowski Damian Tur Chojnice
9. Smukała Maciej          Lokomotywa Wolsztyn
10. Dobros Krzysztof      Pabianice
11. Kuligowski Paweł      Pogoń Siedlce 
12. Narojek Paweł          Pogoń Siedlce
13. Grabski Tomasz       Kraków
14. Borowski Paweł        Chaos Poznań 
15. Mydlak Piotr Chaos  Poznań
16. Kościelniak Łukasz   Juvenia Kraków
17. Sławecki Mateusz     Kraków
18. Formela Tomasz      Ogniwo Sopot/ PZR
19. Śliwiński Grzegorz     Lechia Gdańsk
20. Pietryk Michał           Lechia Gdańsk
21. Kachlicki Paweł         Lechia Gdańsk
22. Lipkowski Paweł        Lechia Gdańsk
23. Marciniak Dariusz     Lechia Gdańsk
24. Nowak Paweł            Lechia Gdańsk
25. Goliński Tomasz       Biało-Czarni Nowy Sącz
26. Świerczyński Mariusz Rugby Ruda Śląska
27. Urynowicz Wojciech  Kraków
28. Sulima Artur             Rugby Białystok
29. Prokopowicz Paweł   RC Zielona Góra
30. Wielgosz Filip           RC Zielona Góra
31. Krause Dariusz         RC Zielona Góra
32. Polak Krzysztof         RC Zielona Góra
33. Tkaczuk Anna           AZS AWF Warszawa
34. Grabski Paweł           Łódź/Warszawa
35. Ingarden Mateusz      Juvenia Kraków
36. Konieczny Paweł       Owal Leszno
37. Żelaziński Marcin       Husaria Kalisz
38. Wróbel Bogdan         Orkan Sochaczew
39. Malesa Tomasz         Orkan Sochaczew
40. Bors Leszek              Rugby Team Olsztyn
41. Lewkowicz Karol        Gietrzwałd
42. Zeszutek Piotr            Ogniwo Sopot
43. Piotrowicz Wojciech   Ogniwo Sopot/Lublin
44. Szczybelski Zdzisław  Legia Warszawa 
45. Bosiacki Robert         Tytan Gniezno
46. Okapa Krzysztof        PZR/ Budowlani Lublin
47. Biskupski Roman       Poznań
48. Kuśnierek Krzysztof   Poznań
49. Jurkowski Paweł         Łódź
50. Odoliński Marek         Kraków
51. Krzypkowski Michał    RC Częstochowa
52. Jakubczak Jakub       RC Częstochowa
53. Więciorek Stanisław  Budowlani Lublin
54. Stępień Tomasz        Arka Gdynia
55. Szostek Łukasz         Arka Gdynia
56. Stachura Maciej        Arka Gdynia
57. Dąbrowski Paweł       Arka Gdynia 
58. Folc Krzysztof           Legia Warszawa 
59. Samel Leszek           Juvenia Kraków 
60. Bogdan Lewandowski KS Budowlani Łódź/Ozorków
61. Oleszczuk Aleksander Czarni Bytom
62. Stempin Michał         Czarni Bytom
63. Rybak Bogusław       Rugby Ruda Śląska
64. Łętowski Paweł         Rugby Ruda Śląska
65. Kozak Andrzej           PZR/ Pogoń Siedlce
66. Lisiewski Jakub         Husar Bolesławiec 
67. Urbanowicz Janusz   Czarni Pruszcz Gdański
68. Skindel  Marek         Arka Rumia
69. Komisarczuk Dariusz PZR
70. Kalka Jacek             Poznań
71. Krause Krzysztof     RK Unisław
72. Sikora Karol            RK Unisław
73. Wróbel Maciej         RK Unisław
74. Piaskowski Grzegorz Żmigród
75. Cymerman Mariusz Pabianice
 
Trenerzy z Łodzi bez zakwaterowania z wyżywieniem (ewentualne zakwaterowanie - kontakt z Kierownikiem Wyszkolenia Maciejem Misiakiem 608 637 504, m.misiak@pzrugby.pl)
76. Zbigniew Grądys     BBRC Łódź 
77. Szymon Walczak     BBRC Łódź
78. Marta Jarecka         BBRC Łódź
79. Walczak Michał       BBRC Łódź
80. Przemysław Pustkowski KS Budowlani Łódź /PZR
81. Marek Maciejewski KS Budowlani Łódź
82. Grzegorczyk Jakub Łódź
83. Przemysław Pietrzak KS Budowlani Łódź
84. Zbigniew Jurzysta   KS Budowlani Łódź
85. Szczepański Mirosław Rumia/Łódź
86. Żórawski Mirosław  Budowlani Łódź SA
87. Szyburski Przemysław Budowlani Łódź SA
88. Szulc Krzysztof       Budowlani Łódź SA
89. Bator Jarosław       Łódź
 
Gdyński weekend z Mistrzostwami Europy 7 Seniorzy 7, XV: Powołania na zgrupowanie w Łodzi - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1