POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.028.992 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Konsultacja i turniej w Siedlcach28.04.2017

 
W ramach przygotowań do startu w tegorocznym cyklu GPS 7 w Siedlcach odbędzie się konsultacja męskiej kadry siódemek i turniej z reprezentacjami Izraela i Litwy.
 
Zakwaterowanie: Hotel Ibis, Jana Pawła II 10, Siedlce
Zajęcia sportowe: Obiekty ARM Siedlce
 
Powołanie otrzymują:
1. Bracik Miłosz – Lechia Gdańsk
2. Bosiacki Robert – Tytan Gniezno
3. Bryński Dominik – Rugby Klub Ruda Śląska
4. Brzezicki Wojciech – Budowlani Lublin
5. Charlat Andrzej – USON Nevers
6. Ćwieka Patryk – Budowlani Lublin
7. Dziok Oskar – Wataha RC Zielona Góra
8. Fursenko Artur – Juvenia Kraków
9. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
10. Lament Mateusz – Pogoń Siedlce
11. Matyjak Mateusz- Budowlani Łódź SA
12. Mrowca Mateusz – Ogniwo Sopot
13. Najdul Dawid – Posnania Poznań/Ogniwo Sopot
14. Nitschke Mateusz - Posnania Poznań/Ogniwo Sopot
15. Panasiuk Maciej – Pogoń Siedlce
16. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
17. Plichta Mateusz – Ogniwo Sopot
18. Rajewski Przemysław – Pogoń Siedlce
19. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
20. Zeszutek Piotr – Ogniwo Sopot
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Kozak Andrzej
2. Groenewald Johannes
3. Witczak Grzegorz
4. Krzewicki Krzysztof
5. Domański Marcin
6. Ślusarczyk Łukasz
7. Przychocki Marek
 
Plan konsultacji i Turniej z reprezentacją Izraela - Siedlce 30.04.-1.05. 2017 R.
30.04.2017 - Niedziela 
20:30 Kolacja
21:00 Spotkanie
1.05.2017 - Poniedziałek
9:00 - śniadanie
11:30 - 13:00 trening
14:00 - obiad
16:00 - 17:30 trening
19:00 - kolacja
20:00 spotkanie
22:00 przyjazd reprezentacji Izraela
2.05.2017 - Wtorek
9:00 - śniadanie
11:30 - 13:30 trening (3 mecze)
14:00 - obiad
16:00 - 18:00 trening (3 mecze)
19:00 - kolacja
20:00 spotkanie
3.05.2017 - Środa
7:00 - śniadanie
9:30 - trening (3 mecze)
12:00 - obiad
13:30 - Turniej (dwumecz) o Puchar Prezydenta Siedlec 
15:00 - Grill-Party (zakończenie)
 
Lwów: Rugbiści w Konsulacie Gdynia: Rugby Tag od podstawówki do liceum

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.028.992 liczba odwiedzin od
01.01.2014