POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.588.147 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorzy 7 Rozgrywki 2016-2017


Reprezentacja 7 w sezonie 2016-2017 przygotowuje się do czterech startów w turniejach Mistrzostw Europy Grand Prix Series, europejskiej elicie siódemek Top 12.
 
31.07-05.08.2016 - Zgrupowanie szerokiej kadry, Łódź
 
04.10.2016 - Testy motoryczne, Łódź - Sopot
 
19.10.2016 - Testy motoryczne, Łódź - Sopot
 
25.11-04.12.2016 - Konsultacja Warszawa i Turniej Dubai 7’s (Emiraty Arabskie)
Polska v SA 7’s Academy (Południowa Afryka) 0:52
Polska v Belgia 0:26
Polska v Les Bleus Sevens (Francja) 33:12
Półfinał Challenge Trophy: Polska v Francja A 10:14
Finał o XI miejsce: Polska v Zambia 12:28

01-05.02.2017 - Zgrupowanie szerokiej kadry, Zakopane

30.04-04.05.2017 - Konsultacja i Turniej w Siedlcach
Polska v Izrael 21:12
Polska v Litwa 17:14
Polska v Litwa 14:17
Polska v Izrael 29:12
Polska v Litwa 31:5
Polska v Izrael 0:21

03-04.06.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Moskwa (Rosja)
Polska v Rosja 5:48
Polska v Hiszpania 0:40
Polska v Włochy 10:31
Półfinał Challenge Trophy: Polska v Anglia 10:24
Finał o XI miejsce: Polska v Belgia 7:24
 
10-11.06.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Łódź
Irlandia v Polska 28:10
Portugalia v Polska 21:21
Niemcy v Polska 31:12
Półfinały Challenge Trophy: Portugalia v Belgia 19:21
Finał o XI miejsce: Polska v Portugalia 17:24
 
01-02.07.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Clermont (Francja)
Rosja v Polska 41:0
Anglia v Polska 26:17
Francja v Polska 36:7
Półfinał Challenge Trophy: Anglia v Polska 17:15
Finał o XI miejsce: Polska v Portugalia 26:17
 
15-16.07.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Exeter (Anglia)
Rosja v Polska 34:0
Walia v Polska 38:5
Gruzja v Polska 35:10
Półfinał Challenge Trophy: Francja v Polska 31:12
Finał o XI miejsce: Polska v Belgia 12:17
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.588.147 liczba odwiedzin od
01.01.2014