POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 345

7.889.699 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2014-2015

 

Reprezentacja Polski U17

 

Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa - trener               Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Robert Kacprowicz (KS Budowlani Łódź), Paweł Pepliński (RC Ruda Śląska/ Budowlani Łódź), Dawid Hovhannysyan (KS Budowlani Łódź), Dawid Kinast (Posnania Poznań), Juliusz Walczak (KS Budowlani Łódź)
II linia młyna: Mateusz Popiołek (Orkan Sochaczew), Przemysław Serafin (KS Budowlani Łódź), Aleksander Michaus (KS Budowlani Łódź)
III linia młyna: Mateusz Nitschke (Posnania Poznań), Daniel Golonka (Budowlani Lublin), Dominik Nowiński (KS Budowlani Łódź), Paweł Pieńkowski (Lechia Gdańsk), Damian Koszla (Skra Warszawa)
Łącznicy młyna: Mateusz Plichta (Orkan Sochaczew), Paweł Boczulak (Lechia Gdańsk)
Łącznicy ataku: Paweł Urbaniak (KS Budowlani Łódź), Dominik Machlik (Posnania Poznań)
Środkowi ataku: Bartosz Pustkowski (KS Budowlani Łódź), Wojciech Brzezicki (Budowlani Lublin), Robert Wójtowicz (Lechia Gdańsk)
Skrzydłowi ataku: Oskar Korzeniewski (Orkan Sochaczew), Dawid Najdul (Posnania Poznań)
Obrońcy: Karol Skrzypiński (Lechia Gdańsk), Mariusz Adamski (Posnania Poznań)
 
 
Reprezentacja Polski U16
 
 
Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa, Krzysztof Krzewicki - trenerzy 
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Cezary Plesiński, Michał Kafarski (Budowlani Łódź), Oskar Rudziński
(Budowlani Lublin), Patryk Paradowski (Orkan Sochaczew), Tobiasz Nowak (Sparta Jarocin), Arkadiusz Korusiewicz (Arka Gdynia);
II linia młyna: Rafał Zientkowski (Arka Gdynia), Michał Musur, Kacper Wiśniewski (Budowlani Lublin); 
III linia młyna: Marcin Adamczyk, Krystian Mechecki (Orkan Sochaczew), Rafał Chodara (Budowlani Łódź); 
Łącznicy młyna: Jakub Kamiński (Budowlani Lublin), Patryk Klein (Arka Gdynia);
Łącznicy ataku: Michał Czajkowski (Arka Gdynia), Arkadiusz Korusiewicz (Ogniwo Sopot);
Środkowi ataku: Kacper Drewczyński, Filip Porębski (Ogniwo Sopot), Mikołaj Wollek, Szymon Płoskonka (Juvenia Kraków), Michał Boksa (Budowlani Łódź), Radosław Wasilewski (Orkan Sochaczew);
Skrzydłowi ataku: Konrad Posłajko (Budowlani Lublin), Jakub Nowakowski (Orkan Sochaczew); 
Obrońcy: Oskar Zieliński (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Korusiewicz (Biało-Czarni Nowy Sącz).
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 77%

Wszystkich głosów 345

7.889.699 liczba odwiedzin od
01.01.2014