POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.588.556 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2014-2015

 

Reprezentacja Polski U17

 

Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa - trener               Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Robert Kacprowicz (KS Budowlani Łódź), Paweł Pepliński (RC Ruda Śląska/ Budowlani Łódź), Dawid Hovhannysyan (KS Budowlani Łódź), Dawid Kinast (Posnania Poznań), Juliusz Walczak (KS Budowlani Łódź)
II linia młyna: Mateusz Popiołek (Orkan Sochaczew), Przemysław Serafin (KS Budowlani Łódź), Aleksander Michaus (KS Budowlani Łódź)
III linia młyna: Mateusz Nitschke (Posnania Poznań), Daniel Golonka (Budowlani Lublin), Dominik Nowiński (KS Budowlani Łódź), Paweł Pieńkowski (Lechia Gdańsk), Damian Koszla (Skra Warszawa)
Łącznicy młyna: Mateusz Plichta (Orkan Sochaczew), Paweł Boczulak (Lechia Gdańsk)
Łącznicy ataku: Paweł Urbaniak (KS Budowlani Łódź), Dominik Machlik (Posnania Poznań)
Środkowi ataku: Bartosz Pustkowski (KS Budowlani Łódź), Wojciech Brzezicki (Budowlani Lublin), Robert Wójtowicz (Lechia Gdańsk)
Skrzydłowi ataku: Oskar Korzeniewski (Orkan Sochaczew), Dawid Najdul (Posnania Poznań)
Obrońcy: Karol Skrzypiński (Lechia Gdańsk), Mariusz Adamski (Posnania Poznań)
 
 
Reprezentacja Polski U16
 
 
Sztab szkoleniowy: 
Krzysztof Okapa, Krzysztof Krzewicki - trenerzy 
Robert Cajzer - fizjoterapeuta        Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Zawodnicy:
I linia młyna: Cezary Plesiński, Michał Kafarski (Budowlani Łódź), Oskar Rudziński
(Budowlani Lublin), Patryk Paradowski (Orkan Sochaczew), Tobiasz Nowak (Sparta Jarocin), Arkadiusz Korusiewicz (Arka Gdynia);
II linia młyna: Rafał Zientkowski (Arka Gdynia), Michał Musur, Kacper Wiśniewski (Budowlani Lublin); 
III linia młyna: Marcin Adamczyk, Krystian Mechecki (Orkan Sochaczew), Rafał Chodara (Budowlani Łódź); 
Łącznicy młyna: Jakub Kamiński (Budowlani Lublin), Patryk Klein (Arka Gdynia);
Łącznicy ataku: Michał Czajkowski (Arka Gdynia), Arkadiusz Korusiewicz (Ogniwo Sopot);
Środkowi ataku: Kacper Drewczyński, Filip Porębski (Ogniwo Sopot), Mikołaj Wollek, Szymon Płoskonka (Juvenia Kraków), Michał Boksa (Budowlani Łódź), Radosław Wasilewski (Orkan Sochaczew);
Skrzydłowi ataku: Konrad Posłajko (Budowlani Lublin), Jakub Nowakowski (Orkan Sochaczew); 
Obrońcy: Oskar Zieliński (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Korusiewicz (Biało-Czarni Nowy Sącz).
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.588.556 liczba odwiedzin od
01.01.2014