POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.343.072 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorki 7 Rozgrywki

Reprezentacja kobiet w sezonie 2014-2015 przygotowywała się do rozgrywanych w Kownie (Litwa) Mistrzostw Europy 7, które były też eliminacjami do Igrzysk Olimpijskich. W turnieju panie zajęły V miejsce w stawce 12 drużyn. 
 
16.08.2014 - International Rugby Festival, Piotrowice Nyskie 
Polska v Slavia Praga 37:0
Polska v Petrovice Rugby Praga 31:10
Półfinały: Polska v Lady Bugs 36:7
Finał o I miejsce; Polska v Ladies Lechia Gdańsk 17:22
 
07-11.11.2014 - Konsultacja i Turniej Niepodległości, Warszawa 
AZS AWF Syrenki Warszawa v Polska 0:35
Ladies Frogs Warszawa v Polska 0:30
Polska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 7:12 
Półfinały: AZS AWF Syrenki Warszawa v Polska 5:24
Finał o I miejsce: Polska v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 14:0
 
16-18.01.2015 - Konsultacja szkoleniowo-diagnostyczna, Pobiedziska
 
06-08.02.2015 - Konsultacja i gry kontrolne, Pobiedziska
 
27.02-01.03.2015 - Konsultacja i gry kontrolne, Łódź
 
26-29.03.2015 - Camp w Brandys, Turniej w Pradze
Czechy v Polska 19:0
Polska v Litwa 33:0
Finał o I miejsce: Czechy v Polska 12:26
 
15-17.05.2015 - Konsultacja szkoleniowa, Wałcz
 
23-24.05.2015 - Amsterdam 7's, Amsterdam
Polska v Dambusters Ladies (Szkocja) 26:0
Polska v RK 03 Berlin (Niemcy) 49:0
Niemcy v Polska 14:7
Ćwierćfinały
Maple Leafs (Kanada) v Polska 57:0
Tribe 7s (Australia) v Polska 26:5
Polska v Czechy 5:24
 
MISTRZOSTWA EUROPY, KOWNO  13-14.06.2015
Eliminacje
Polska v Mołdawia 33:0
Polska v Szwecja 7:10 (7:0)
Polska v Węgry 29:0
Ćwierćfinał Cup/Plate
Polska v Rumunia 12:21 (12:7)
Półfinał Plate
Polska v Norwegia 12:5 (0:5)
Finał Plate
Polska v Szwajcaria 34:0
 
 
 
Reprezentacja Polski U19
17-19.10.2014 Konsultacja i mecze z reprezentacją Czech, Wrocław
Polska v Czechy 7:17 
Polska v Czechy 12;17 
Polska v Czechy 7:26 
Polska v Czechy 24:7
 

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 5 25
2 RC Lechia Gdańsk 4 14
3 RC Orkan Sochaczew
6 11
4 RC Arka Gdynia 4 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Ogniwo Sopot 3 15 
3 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
4 OKS Skra Warszawa 6 10 
5 RzKS Juvenia Kraków 6 1

 Wyniki

9.343.072 liczba odwiedzin od
01.01.2014