POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.972.222 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U19/Juniorzy 7 Rozgrywki

Reprezentacja juniorów 7 w sezonie 2013-2014 przygotowywała się do rozgrywanych w Lisbonie Mistrzostw Europy do lat 19. W turnieju finałowym nasi juniorzy zajęli IV miejsce w stawce 16 drużyn. 
 
PRZYGOTOWANIA
 
Konsultacja, Warszawa 13.10.2013
 
Konsultacja, Warszawa 30.11.-01.12.2013
 
Turniej barażowy MP, Warszawa 13.10.2014
Polska v Ogniwo Sopot   19:14
Polska v AZS AWFiS Gdańsk   59:5 
Polska v Skrę Warszawa   28:20
 
XIII Memoriał Vladimira Blizniuca, Kiszyniów 17.11.2013
Polska v USPEE  31:0
Polska v Galati   21:12
Polska v UTM Kiszyniów   19:15
Półfinał: Polska v KPI Kijów   19:19, po dogrywce 24:19
Finał o I miejsce: Polska v Polska U19   14:0
 
Turniej Niepodległości, Warszawa 11.11.2013
Polska v Frogs & Co Warszawa   24:12
Polska v RK Roland Iwanofrankowsk   40:14
Półfinał: Polska v Legia Warszawa   36:5
Finał o I miejsce: Polska v Polska U19   19:17
 
Turniej 7, Siedlce 05-06.04.2014
Polska v Rumunia   0:26
Polska v Rumunia   0:24
Polska v Rumunia   0:22
Polska v Rumunia   5:12
 
Turniej 7, Barlad 25-26.04.2014
Rumunia v Polska   7:7
Rumunia v Polska   10:7
Polska v Mołdawia   28:7
Rumunia v Polska   5:7
Rumunia v Polska   19:0
Polska v Mołdawia   28:7
 
FINAŁY MISTRZOSTW EUROPY, LISBONA
 
Eliminacje, 10.05.2014
Polska v Monako   52:0
Polska v Izrael   47:0
Polska v Belgię   33:10 
 
Ćwierćfinał, 11.05.2014
Polska v Włochy   34:7
 
Półfinał, 11.05.2014
Polska v Rosja   5:31
 
Finał o III miejsce, 11.05.2014
Portugalia v Polska   22:19

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.972.222 liczba odwiedzin od
01.01.2014