POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 341

7.887.894 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga Tabela, wyniki

  KlubKlub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Gdynia 14 12 0 2 57 654-185 9
2 Lechia Gdańsk 14 11 0 3 52 545-217 8
3 Budowlani Łódź SA 14 9 0 5 42 462-303 7
4 Pogoń Siedlce 14 8 0 6 39 356-260 7
5 Ogniwo Sopot 14 6 0 8 29 254-448 5
6 Orkan Sochaczew 14 5 0 9 23 243-486 3
7 Posnania Poznań 14 4 0 10  22 289-405 6
8 Budowlani Lublin 14 1 0 13 8 189-688 4
 
Finały Ekstraligi, 05/06.07.2014 
mecz o III miejsce
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani S.A. Łódź  37-19 (22:7) 
mecz o I miejsce
RC Lechia Gdańsk v Awenta MKS Pogoń Siedlce  36-3 (21:3)
 
II termin play-offs - 28/29.06.2014 
Półfinały:
RC Arka Gdynia v Awenta MKS Pogoń Siedlce 25-27 (15:17)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani S.A. Łódź 39-10 (25:0)
Mecz o V miejsce:
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 27-22 (12:9)
Mecz o pozostanie w Ekstralidze:
KS Posnania Poznań v KS Budowlani Lublin 43-10 (10:3)
 
I termin play-offs - 21.06.2014 
Półfinały:
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 10-12 (10:6)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 14-7 (6:0)
Mecz o pozostanie w Ekstralidze:
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 21-12 (7:0)
 
Runda XIV,  07/08.06.2014 
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 22-15 (10:15) 
Budowlani Łódź S.A. v Budowlani Lublin 89-0 (49:0)
Arka Gdynia v Posnania Poznań 45-21 (24:14)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 76:5 (31:5)
 
Runda XIII, 24/25.05.2014 
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 6-27 (6:12)
Posnania Poznań v Lechia Gdańsk 17-19 (14:7)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 6-53 (3:24)
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź S.A. 20-59 (13:26)
 
Runda XII,  10/11.05.2014 
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 17-50 (14:12)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 28-15 (17:3)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 112-7 (71:0)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 13-19 (3:19) 
 
Runda XI, 04.05.2014
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 31-22 (19:0)
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 15-51 (10:20)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 13-30 (3:15)
Budowlani Łódź S.A. v Arka Gdynia 54-7 (25:0)
 
Runda X, 21.04.2014 
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 14-50 (0:31)
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 28-18 (14:11)
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 25-20 (10:17)
Posnania Poznań v Budowlani Lublin 72-7 (38:0)
 
Runda IX, 13.04.2014
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 21-25 (11:15)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 29-19 (15:0)
Budowlani Łódź S.A. v Orkan Sochaczew 57-23 (17:13)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 17-33 (5:12)
 
Runda VIII, 29/30.03.2014 
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 7-47 (0:23)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 9-25 (9:10)
Posnania Poznań v Budowlani Łódź S.A. 6-29 (0:10) 
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 10-56 (0:32)
 
Runda VII, 19/20.10.2013 
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 38-5 (10:5)
Budowlani Lublin v Budowlani Łódź S.A. 24-36 (17:21)
Posnania Poznań v Arka Gdynia 0-71 (0:26)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 24-49 (16:25)
 
Runda VI, 05/06.10.2013 
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 47-12 (17:0)
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 54-21 (47:7)
Arka Gdynia v Budowlani Lublin 99-5 (54:0)
Budowlani S.A. Łódź v Pogoń Siedlce 5-26 (5:6)
 
Runda V, 28/29.09.2013 
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 24-7 (12:0)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 8-20 (0:10)
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 16-17 (7:10)
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 17-20 (12:13) 
 
Runda IV, 21/22.09.2013 
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 31-29 (12:14)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 23-16 (16:6)
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 16-24 (7:13)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A. 81-8 (43:3)
 
Runda III, 14/15.09.2013 
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 71-0 (26:0)
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 23-15 (8:8)
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 43-8 (29:3)
Budowlani Lublin v Posnania Poznań 39-5 (17:0)
 
Runda II, 31.08/01.09.2013 
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 27-17 (19:10)
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 7-26 (0:12)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź S.A. 24-10 (10:7) 
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 12-22 (9:10)
 
Runda I, 24/25.08.2013 
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 37-3 (16:3)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 65-0 (32:0)
Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań 20-19 (3:7)
/zweryfikowany jako walkower 0-25 na korzyść Posnanii/
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 23-6 (11:6)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 77%

Wszystkich głosów 341

7.887.894 liczba odwiedzin od
01.01.2014