POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Puchar Polski 7 2018-2019: Rozgrywki


I turniej, Poznań 07.10.2018: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Koszalin 9 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 6.RT Olsztyn 1 pkt. 
 
II turniej, Wrocław 13.10.2018: 1.Posnania Poznań 17 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 15 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 13 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 5.Tytan Gniezno 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 7 pkt.; 7. Rugby Wrocław 5 pkt.; 8. RC Bełchatów 3 pkt.; 9. Husaria Kalisz 1 pkt.

III turniej, Bełchatów 27.10.2018: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Arka Gdynia 13 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 11 pkt.; 4.Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.RC Bełchatów 7 pkt.; 6.RT Olsztyn 5 pkt.; 7.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 8.AZS UR Rzeszów 1 pkt.

IV turniej, Bolesławiec 04.11.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 3 pkt.; 5.Rugby Wrocław 1 pkt.

V turniej, Białystok 11.11.2018: 1.Arka Gdynia 7 pkt.; 2.KS Budowlani Łódź 5 pkt.; 3.Rugby Białystok 3 pkt.; 4.RT Olsztyn 1 pkt.
 
Klasyfikacja Pucharu Polski Rugby 7
01. Posnania Poznań            52/4 pkt.
02. Kaskada Szczecin          29/3 pkt.
      KS Budowlani Łódź        29/3 pkt.
04. Arka Gdynia                   20/2 pkt.
05. Rugby Wrocław              15/2 pkt.
06. Tytan Gniezno                14/2 pkt.
      Husar Bolesławiec          14/2 pkt.
08. Czarni Bytom                 12/2 pkt.
09. RC Bełchatów                10/2 pkt
10. RC Koszalin                    9/1 pkt.
      RT Olsztyn                     7/3 pkt.
12. Werewolves Wąbrzeźno   6/2 pkt.
13. Rugby Białystok              3/1 pkt.
14. Husaria Kalisz                 1/1 pkt.
      AZS UR Rzeszów            1/1 pkt.
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11