POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U16: Powołania na Nadzieje Olimpijskie18.06.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U16
Kadra U16 Rugby 7, Nadzieje Olimpijskie 2021 - powołania
 
Termin:  24-26.06.2021
Miejsce: Noclegi - Hotel Tobaco, Łódź, ul. Kopernika 64.
               Treningi i turniej - boisko KS Budowlani, Łódź, ul. Górnicza 5.
 
Lista powołanych zawodniczek:
Diablice Ruda Śląska
01. Schutzmann Susanna (nr licencji 12354)
02. Stawicka Kamila (nr licencji 10163)
RzKS Juvenia Kraków
03. Nawara Anna (nr licencji 9936)
04. Szarek Laura (nr licencji 9934)
KS Budowlani Łódź
05. Fornalczyk Zofia (nr licencji 11476)
06. Krawczyk Dorota (nr licencji 8375)
07. Krawczyk Karolina (nr licencji 8376)
08. Łaszcz Martyna (nr licencji 8385)
UKS Rugby Team Purda
09. Piskorek Wanesa (nr licencji 11965)
Venol Atomówki Łódź
10. Gumińska Izabela (nr licencji 8460)
11. Olczyk Amelia (nr licencji 11767)
12. Rowińska Lena (nr licencji 11452)
 
Sztab Szkoleniowy:
Abucewicz Laura - trener
Florczak Klaudia - fizjoterapeuta
Kaczmarek Agata - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  24.06.2021 r (czwartek) o godz. 13:30 w Hotelu Tobaco, Łódź, ul. Kopernika 64.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie: pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 26.06.2021 r około godz. 19.00.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub kierownika kadry do dnia 20.06.2021 r 

Harmonogram zgrupowania:
24.06 (czwartek)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
25.06 (piątek)
- 2 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
26.06 (sobota)
- Udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

MMM7: Wyniki z Gdańska i Lubina KNK7 U18: Powołania na Nadzieje Olimpijskie
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 08 Edach Budowlani Lublin 18 26
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8