POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 48 20
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 37 231
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek RC Bassin d'Arcachon 36 20
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 36
Kacper Ławski Kacper Ławski CAP Rugby Pontarlier 34 10
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Ogniwo Sopot 30 5
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec FCSR Rumilly 26
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 23 35
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 22 15
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 21 46
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Ogniwo Sopot 21
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 18 15
Dawid Plichta Dawid Plichta Master Pharm Rugby Łódź 16
Tomasz Hebda Tomasz Hebda FCL Lourdes 15 5
Daniel Gdula Daniel Gdula Master Pharm Rugby Łódź 15 21
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Hawick RFC 14 5
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 14 10
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 14 66
Grzegorz Szczepański Grzegorz Szczepański Pogoń Siedlce 14
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 13 14
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki RC Hyères Carqueiranne La Crau 13 5
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 13 10
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Master Pharm Rugby Łódź 12 10
Piotr Wiśniewski Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 12
Adrian Ignaczak Adrian Ignaczak Master Pharm Rugby Łódź 8
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 8
Adam Piotrowski Adam Piotrowski Hawick RFC 8
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Master Pharm Rugby Łódź 7 15
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 7
Jędrzej Nowicki Jędrzej Nowicki CAP Rugby Pontarlier 7 29
Sebastian Kostałkowski Sebastian Kostałkowski Skra Warszawa 6
Robizon Kelberashvili Robizon Kelberashvili Budowlani Lublin 6
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 5
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 5
Przemysław Rajewski Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 5 15
Andrzej Charlat Andrzej Charlat Provence Rugby 4 10
Wojciech Król Wojciech Król Budowlani Lublin 4
Mateusz Adamski Mateusz Adamski Pogoń Siedlce 4 16
Michał Jurczyński Michał Jurczyński Juvenia Kraków 4 10
Wojciech Brzezicki Wojciech Brzezicki Budowlani Lublin 3
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 3 3
Thomas Fidler Thomas Fidler Chinnor RFC Thame 3
Sam Stelmaszek Sam Stelmaszek Maccelsfield RUFC 3
Ross Cooke Ross Cooke Gala RFC Galashiels 3
Edward Krawiecki Edward Krawiecki Bromsgrove RC 3
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1