POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy Skład

Chris Hitt
Chris Hitt
TRENER
Craig Bachurzewski
Craig Bachurzewski
filar
Klub: Hawick RFC
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 185 cm/117 kg
Liczba meczów: 14
Liczba punktów: 5
Mateusz Bartoszek
Mateusz Bartoszek
wiązacz
Klub: RC Bassin d'Arcachon
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 192 cm/104 kg
Liczba meczów: 38
Liczba punktów: 20
Jakub Bobruk
Jakub Bobruk
łącznik młyna
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 162 cm/68 kg
Liczba meczów: 5
Kamil Bobryk
Kamil Bobryk
młynarz
Klub: CS Vienne
Rocznik: 1984
Wzrost/Waga: 175 cm/102 kg
Liczba meczów: 49
Liczba punktów: 20
Kevin Bracik
Kevin Bracik
środkowy ataku
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/104 kg
Liczba meczów: 8
Wojciech Brzezicki
Wojciech Brzezicki
środkowy ataku/ skrzydłowy
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1998
Wzrost/Waga: 176 cm/85 kg
Liczba meczów: 3
Grzegorz Buczek
Grzegorz Buczek
młynarz
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1986
Wzrost/Waga: 175 cm/90 kg
Liczba meczów: 22
Liczba punktów: 15
Radosław Bysewski
Radosław Bysewski
filar
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 186 cm/123 kg
Liczba meczów: 25
Jan Cal
Jan Cal
III linia
Klub: Skra Warszawa
Rocznik: 1988
Wzrost/Waga: 185 cm/95 kg
Liczba meczów: 6
Liczba punktów: 5
Andrzej Charlat
Andrzej Charlat
obrońca/ skrzydłowy ataku
Klub: Provence Rugby
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 175 cm/82 kg
Liczba meczów: 4
Liczba punktów: 10
Adrian Chróściel
Adrian Chróściel
filar/ młynarz
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 178 cm/105 kg
Liczba meczów: 37
Ross Cooke
Ross Cooke
obrońca/skrzydłowy
Klub: Tynedale RFC Corbridge
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 180 cm/89 kg
Liczba meczów: 7
Liczba punktów: 5
Thomas Fidler
Thomas Fidler
filar
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1986
Wzrost/Waga: 190 cm/132 kg
Liczba meczów: 7
Daniel Gdula
Daniel Gdula
łącznik ataku
Klub: Posnania Poznań
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 177 cm/87 kg
Liczba meczów: 18
Liczba punktów: 38
Tomasz Hebda
Tomasz Hebda
II linia
Klub: FCL Lourdes
Rocznik: 1981
Wzrost/Waga: 194 cm/114 kg
Liczba meczów: 15
Liczba punktów: 5
Adrian Ignaczak
Adrian Ignaczak
młynarz
Klub: Master Pharm Rugby Łódź
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 184 cm/106 kg
Liczba meczów: 8
Rafał Janeczko
Rafał Janeczko
łącznik młyna
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 179 cm/86 kg
Liczba meczów: 13
Liczba punktów: 14
Grzegorz Janiec
Grzegorz Janiec
młynarz
Klub: Servette Genewa
Rocznik: 1988
Wzrost/Waga: 177 cm/99 kg
Liczba meczów: 26
Michał Jurczyński
Michał Jurczyński
środkowy ataku
Klub: Juvenia Kraków
Rocznik: 2000
Wzrost/Waga: 178 cm/94 kg
Liczba meczów: 4
Liczba punktów: 10
Sebastian Kacprzak
Sebastian Kacprzak
filar
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 203 cm/108 kg
Liczba meczów: 7
Robizon Kelberashvili
Robizon Kelberashvili
filar
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 188 cm/130 kg
Liczba meczów: 6
Michał Kępa
Michał Kępa
łącznik ataku
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 181 cm/82 kg
Liczba meczów: 3
Liczba punktów: 3
Sebastian Kostałkowski
Sebastian Kostałkowski
filar
Klub: Skra Warszawa
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 186 cm/112 kg
Liczba meczów: 6
Edward Krawiecki
Edward Krawiecki
II linia
Klub: Bromsgrove RC
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 185 cm/97 kg
Liczba meczów: 7
Wojciech Król
Wojciech Król
II linia
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1988
Wzrost/Waga: 193 cm/118 kg
Liczba meczów: 4
Michał Krużycki
Michał Krużycki
II linia
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 201 cm/124 kg
Liczba meczów: 33
Liczba punktów: 20
Kacper Ławski
Kacper Ławski
II linia
Klub: CAP Rugby Pontarlier
Rocznik: 1985
Wzrost/Waga: 196 cm/118 kg
Liczba meczów: 34
Liczba punktów: 10
Stasio Maltby
Stasio Maltby
skrzydłowy ataku
Klub: Brighton Blues RFC
Rocznik: 1999
Wzrost/Waga: 178 cm/88 kg
Liczba meczów: 4
Liczba punktów: 5
Stanisław Powała-Niedźwiecki
Stanisław Powała-Niedźwiecki
III linia
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 188 cm/106 kg
Liczba meczów: 30
Liczba punktów: 5
Aleksander Nowicki
Aleksander Nowicki
rwacz
Klub: RC Hyères Carqueiranne La Crau
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 195 cm/100 kg
Liczba meczów: 13
Liczba punktów: 5
Jędrzej Nowicki
Jędrzej Nowicki
łącznik ataku
Klub: CAP Rugby Pontarlier
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 175 cm/80 kg
Liczba meczów: 8
Liczba punktów: 29
Wojciech Piotrowicz
Wojciech Piotrowicz
łącznik ataku
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 183 cm/92 kg
Liczba meczów: 18
Liczba punktów: 113
Adam Piotrowski
Adam Piotrowski
II linia
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 196 cm/94 kg
Liczba meczów: 10
Dawid Plichta
Dawid Plichta
łącznik młyna
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 176 cm/76 kg
Liczba meczów: 20
Liczba punktów: 5
Mateusz Plichta
Mateusz Plichta
łącznik młyna
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 186 cm/85 kg
Liczba meczów: 16
Liczba punktów: 10
Marek Płonka Jr.
Marek Płonka Jr.
rwacz
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 185 cm/96 kg
Liczba meczów: 22
Liczba punktów: 15
Krystian Pogorzelski
Krystian Pogorzelski
obrońca
Klub: Master Pharm Rugby Łódź
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 192 cm/94 kg
Liczba meczów: 10
Liczba punktów: 15
Radosław Rakowski
Radosław Rakowski
skrzydłowy ataku/ środkowy
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 178 cm/90 kg
Liczba meczów: 14
Liczba punktów: 10
Patryk Reksulak
Patryk Reksulak
środkowy ataku
Klub: Master Pharm Rugby Łódź
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/93 kg
Liczba meczów: 15
Liczba punktów: 10
Dawid Rubasniak
Dawid Rubasniak
rwacz
Klub: Ebbw Vale RFC
Rocznik: 1998
Wzrost/Waga: 174 cm/75 kg
Liczba meczów: 5
Liczba punktów: 5
Szymon Sirocki
Szymon Sirocki
skrzydłowy ataku
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 180 cm/82 kg
Liczba meczów: 16
Liczba punktów: 10
Sam Stelmaszek
Sam Stelmaszek
łącznik młyna
Klub: Maccelsfield RUFC
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 186 cm/90 kg
Liczba meczów: 3
Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
rwacz
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 192 cm/107 kg
Liczba meczów: 12
Piotr Zeszutek
Piotr Zeszutek
III linia
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1991
Wzrost/Waga: 186 cm/100 kg
Liczba meczów: 27
Liczba punktów: 60
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

World Rugby Sevens Series - KNK7
Malaga, 21.01.2022 - 23.01.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3