POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

EKSTRALIGA 2020/2021

  Klub Mecze Z R P Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 17 15 0 2 72 566-254 12
2 Master Pharm Łódź 17 14 1 2 68 564-235 10
3 Skra Warszawa 17 13 0 4 59 522-339 9
4 Orkan Sochaczew 17 8 2 7 46 457-363 10
5 Awenta Pogoń Siedlce  17 7 1 9 43 496-389 13
6 Lechia Gdańsk 17 7 1 9 41 428-461 11
7 Edach Budowlani Lublin 17 7 0 10 36 392-416 9
8 Arka Gdynia 17 5 0 12 25 359-595 6
9 Juvenia Kraków 17 4 1 12 24 305-517 6
10 Sparta Jarocin 17 2 0 15 8 239-776 1
 
19-20.06.2021 - Kolejka XVIII
Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot
Awenta Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia
RK Sparta Jarocin v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk

12-13.06.2021 - Kolejka XVII
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź 7:16 (7:13)
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 34:17 (22:5)
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 29:45 (12:33)
RK Sparta Jarocin v RC Arka Gdynia 18:13 (8:7)
RC Lechia Gdańsk v Awenta Pogoń Siedlce 33:29 (18:7)

29-30.05.2021 - Kolejka XVI
Awenta Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa 27:31 (20:20)
Master Pharm Rugby Łódź v RC Orkan Sochaczew 21:6 (12:3)
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin 20:38 (3:12)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk 52:27 (24:20)
RK Sparta Jarocin v RzKS Juvenia Kraków 25:24 (11:7)

22-23.05.2021 - Kolejka XV
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 9:18 (6:9)
RzKS Juvenia Kraków v Awenta Pogoń Siedlce 21:19 (9:12)
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 66:0 (38:0)
Edach Budowlani Lublin v RK Sparta Jarocin 44:10 (23:3)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Rugby Łódź 21:52 (21:31)

15-16.05.2021 - Kolejka XIV
Edach Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew 13:39 (10:12)
Master Pharm Rugby Łódź v OKS Skra Warszawa 27:16 (21:11)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 25:21 (22:0)
RK Sparta Jarocin v Awenta Pogoń Siedlce 12:48 (0:38)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 52:7 (33:0)

01-02.05.2021 - Kolejka XIII
RC Orkan Sochaczew v RK Sparta Jarocin 48:7 (14:0)
OKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 67:7 (31:7)
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin 25:0 vo
Walkower za brak przybycia na mecz w wyznaczonym terminie
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź 10:47 (3:21)
Awenta Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 17:18 (12:7)

10-11.04.2021 - Kolejka XII
Edach Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa 17:19 (10:14)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 26:47 (14:21)
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce 49:10 (27:10)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 29:29 (29:10)
RK Sparta Jarocin v MKS Ogniwo Sopot 12:32 (7:15)

27.03.2021 - Kolejka XI
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia  42:8 (7:3)
RC Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin  33:21 (21:13)
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  29:17 (15:7)
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin  17:20 (10:3)
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź  10:16 (7:6) - 08.05.2021

20-21.03.2021 - Kolejka X
RK Sparta Jarocin v Master Pharm Rugby Łódź 7:41 (0:31)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 24:50 (7:12)
Edach Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 20:14 (10:7)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 27:5 (13:0)
RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa 12:13 (5:7) - 03.04.2021

24-25.10.2020 - Kolejka IX
OKS Skra Warszawa v RK Sparta Jarocin 45:20 (28:6) - 27.02.2021
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin 34:14 (15:5) - 17.04.2021
RC Arka Gdynia v Master Pharm Rugby Łódź 22:35 (19:10) - 27.02.2021

17-18.10.2020 - Kolejka VIII - przełożona
RC Arka Gdynia v RK Sparta Jarocin 55:16 (19:6) - 06.03.2021
Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin 34:10 (22:3) - 07.03.2021
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 26:5 (12:0) - 06.03.2021
Pogoń Awenta Siedlce v RC Lechia Gdańsk 29:13 (19:8) - 06.03.2021
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 39:15 (18:5) - 06.03.2021
 
03-04.10.2020 - Kolejka VII
OKS Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce 27:20 (14:17)
Zweryfikowano jako walkower 0:25 za udział nieuprawnionego zawodnika
Następnie zamieniono walkower na karę finansową
Edach Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 47:34 (28:17)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot 24:31 (19:24)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 7:26 (0:0)
RzKS Juvenia Kraków v RK Sparta Jarocin 44:24 (27:10)

26-27.09.2020 - Kolejka VI
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 23:20 (3:13)
Skrze odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk 44:17 (25:10)
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 12:32 (7:12)
Sparta Jarocin v Edach Budowlani Lublin 15:56 (10:28)
Awenta Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 33:12 (12:5) - 27.02.2021

19-20.09.2020 - Kolejka V
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 37:13 (21:3)
Odjęto jeden punkt z tabeli za brak w składzie młodzieżowców
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 16:15 (8:5)
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin 37:31 (25:10)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 3:27 (3:10)
Awenta Pogoń Siedlce v RK Sparta Jarocin 71:10 (52:10)

12-13.09.2020 - Kolejka IV
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce 46:21 (18:7)
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków 39:10 (22:10)
Edach Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 20:18 (10:8)
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa 38:17 (14:0)
RK Sparta Jarocin v RC Orkan Sochaczew 16:22 (3:10)

29-30.08.2020 - Kolejka III
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew  25:19 (10:5)  
OKS Skra Warszawa v Edach Budowlani Lublin  48:32 (26:18)  
MKS Ogniwo Sopot  v RK Sparta Jarocin  70:0 (42:0)
Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź  18:18 (11:10)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia  17:23 (10:15)

22-23.08.2020 - Kolejka II
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Ogniwo Sopot 10:20 (10:3)
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 6:12 (3:0)
RC Arka Gdynia v Awenta Pogoń Siedlce 27:26 (14:16)
RC Orkan Sochaczew v OKS Skra Warszawa 15:31 (3:17)
RK Sparta Jarocin v RC Lechia Gdańsk 19:54 (12:21)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Lechii z utrzymaniem wyniku


15-16.08.2020 - Kolejka I
Master Pharm Rugby Łódź v RK Sparta Jarocin 76:7 (36:7)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 40:10 (26:5)
Mecz zweryfikowano jako walkower dla Ogniwa z utrzymaniem wyniku
Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 24:17 (9:12)
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 27:27 (11:15)
OKS Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 29:9 (16:6)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Michał Kępa  Master Pharm Łódź  189
02 Daniel Gdula  Skra Warszawa  188
03 Przemysław Rajewski  Pogoń Siedlce  157
04 Wojciech Piotrowicz  Ogniwo Sopot  126
05 Anton Shashero Arka Gdynia 118
06 Pieter Steenkamp Orkan Sochaczew 109
07 Kacper Włodarek Sparta Jarocin 99
08 Vaha Halaifonua Skra Warszawa 82
09 Daniel Tomanek Budowlani Lublin 81
10 Smilko Debrenliev Budowlani Lublin 74
11 Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 72
12 Igor Kocimski  Juvenia Kraków  57
13 Marcin Plichta Ogniwo Sopot 55
14 Paul Walters Ogniwo Sopot 53
15 Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 45
  Toma Mchedlidze Master Pharm Łódź 45

Ogółem punkty zdobywało 218 zawodników, stan na dzień 13.06.2021.

 
TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ 2021

01. Mecze zaległe z rundy jesiennej
 
27.02.2020 - Mecze nierozegrane Kolejka IX - 24/25.10.2020
Skra Warszawa v Sparta Jarocin
Arka Gdynia v Master Pharm Łódź
 
27.02.2020 - Mecz nierozegrany Kolejka VI - 26/27.09.2020
Pogoń Awenta Siedlce v Juvenia Kraków
 
06/07.03.2020 - Mecze nierozegrane Kolejka VIII - 17/18.10.2020
Sparta Jarocin v Arka Gdynia
Master Pharm Łódź v Edach Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew
Pogoń Awenta Siedlce v Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków v Skra Warszawa
 
13-14.03.2021 - Termin rezerwowy
 
02. Runda wiosenna, faza zasadnicza
 
Kolejka X - 20/21.03.2021
Sparta Jarocin v Master Pharm Łódź
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa
 
Kolejka XI - 27/28.03.2021
Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew
Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin
Pogoń Awenta Siedlce v Arka Gdynia
Ogniwo Sopot v Master Pharm Łódź
 
03.04.2021 - Regeneracja lub termin rezerwowy (Wielka Sobota)
 
Kolejka - XII termin 10/11.04.2021
Sparta Jarocin v Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź v Pogoń Awenta Siedlce
Arka Gdynia v Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin v Skra Warszawa
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk
 
17-18.04.2021 - Termin rezerwowy
Mecz nierozegrany Kolejka IX - 24/25.10.2020
Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin
 
Kolejka XIII - 01/02.05.2021
Orkan Sochaczew v Sparta Jarocin
Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin
Skra Warszawa v Arka Gdynia
Juvenia Kraków v Master Pharm Łódź
Pogoń Awenta Siedlce v Ogniwo Sopot
 
08/09.05.2021 - Regeneracja lub termin rezerwowy
 
Kolejka XIV - 15/16.05.2021
Sparta Jarocin v Pogoń Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków
Master Pharm Łódź v Skra Warszawa
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew
 
Kolejka XV - 22/23.05.2021
Edach Budowlani Lublin v Sparta Jarocin
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
Lechia Gdańsk v Master Pharm Łódź
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków v Pogoń Awenta Siedlce
 
Kolejka XVI - 29/30.05.2021
Sparta Jarocin v Juvenia Kraków
Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk
Master Pharm Łódź v Orkan Sochaczew
Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin
 
Kolejka XVII - 12/13.06.2021
Arka Gdynia v Sparta Jarocin
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Łódź
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk v Pogoń Awenta Siedlce
Skra Warszawa v Juvenia Kraków
 
Kolejka XVIII - 19/20.06.2020
Sparta Jarocin v Skra Warszawa
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk
Pogoń Awenta Siedlce v Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź v Arka Gdynia
 
03. Runda finałowa
04.07.2021 - Mecze o I miejsce - Transmisja TVP Sport
03.07.2021 - Mecz o III miejsce - Transmisja Kanał Sportowy
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 17 72
 02 Master Pharm Łódź 17 68
 03 OKS Skra Warszawa 17 59
 04 RC Orkan Sochaczew 17 46
 05 Awenta Pogoń Siedlce 17 43
 06 RC Lechia Gdańsk 17 41
 07 Edach Budowlani Lublin 17 36
 08 RC Arka Gdynia 17 25
 09 RzKS Juvenia Kraków 17 24
 10 RK Sparta Jarocin 17 8