POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz

 
Kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2020-2021. Jeżeli nie ma innych informacji, każdy turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, żak i mini żak. +M oznacza, że w turnieju grają także mikrusi. Poniżej aktualna lista zgłoszonych turniejów, czekamy na kolejne.

Wrzesień 2020
12.09.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot
13.09.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sparta Jarocin
20.09.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
26.09.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
26.09.2020 : XIII Memoriał im. Wojtani - RTDiM, KS Budowlani Łódź

Październik 2020
03.10.2020 : XII Turniej Krakowskiego Obwarzanka - RTDiM + M, Juvenia Kraków
03-04.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
10.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Pogoń Siedlce
11.10.2020 : Biofarm Polish Talent Cup - RTDiM, Sparta Jarocin
17.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Juvenia Kraków
17.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Budowlani Lublin/ Lubelski OZR - odwołany
18.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia - odwołany
24.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa - odwołany
25.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk - odwołany
31.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk - odwołany
31.10.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Pogoń Siedlce

Listopad 2020
07.11.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Pogoń Siedlce - odwołany
15.11.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
21.11.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
29.11.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0