POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz

 
Kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2019-2020. Jeżeli nie ma innych informacji, każdy turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, żak i mini żak. +M oznacza, że w turnieju grają także mikrusi. Poniżej aktualna lista zgłoszonych turniejów, czekamy na kolejne.

Czerwiec 2019
01.06.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husar Bolesławiec

Wrzesień 2019
21.09.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
22.09.2019 : Polish Talent Cup - RTDiM, Sparta Jarocin
29.09.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
 
Październik 2019
05.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, RCC Częstochowa
05.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
12.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Budowlani Lublin
12.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia
13.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRC Kraków
20.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
20.10.2019 : Memoriału W. Zajczonko - RTDiM, Ogniwo Sopot
20.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Husar Bolesławiec
20.10.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, RC Bełchatów

Listopad 2019
03.11.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia
09.11.2019 : III Turniej Niepodległości w Rugby dla Dzieci i Młodzieży + M, Biało-Czarni Nowy Sącz
10.11.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Pogoń Siedlce
16.11.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa

Marzec 2020 - wszystkie imprezy odwołane
14.03.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Pogoń Siedlce
15.03.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
29.03.2020 : Memoriał im. Henryka Kurowskiego - RTDiM, Ogniwo Sopot

Kwiecień 2020 - wszystkie imprezy odwołane
05.04.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Budowlani Lublin/ Lubelski OZR
05.04.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk
18.04.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia
19.04.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
25.04.2020 : XIII Memoriał im. Mirosława Wojtani - RTDiM, KS Budowlani Łódź

Maj 2020 - wszystkie imprezy odwołane
09.05.2020 : XII Turniej Krakowskiego Obwarzanka - RTDiM + M, Juvenia Kraków
17.05.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Pogoń Siedlce
30.05.2020 : Dzień Dziecka z Rugby - RTDiM + M, Biało-Czarni Nowy Sącz

Czerwiec 2020 - wszystkie imprezy do 14.06.2020 i turniej finałowy odwołane
07.06.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Hegemon Mysłowice
13.06.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
14.06.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRC Kraków
20/21.06.2020 : Finał Turnieju Dzieci i Młodzieży - Łódź
21.06.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot
28.06.2020 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1