POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na Nadzieje Olimpijskie18.06.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
Kadra U18 Rugby 7, Nadzieje Olimpijskie 2021 - powołania
 
Termin:  24-26.06.2021
Miejsce: Noclegi - Hotel Tobaco, Łódź, ul. Kopernika 64.
               Treningi - boisko KS Budowlani, Łódź, ul. Górnicza 5.
 
Lista powołanych zawodniczek:
AZS AWF Warszawa
01. Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)
02. Sulisz Aleksandra (nr licencji 11861)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
03. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
Diablice Ruda Śląska
04. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
RzKS Juvenia Kraków
05. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
06. Uroda Laura (nr licencji 8091)
07. Wodarka Katarzyna (nr licencji 9823)
KS Budowlani Łódź
08. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
09. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
10. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
11. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Venol Atomówki Łódź
12. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
 
Sztab Szkoleniowy:
Korona Magdalena - trener
Florczak Klaudia - fizjoterapeuta
Kaczmarek Agata - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 24.06.2021 r (czwartek) o godz. 13:30 w Hotelu Tobaco, Łódź, ul. Kopernika 64.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie: pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 26.06.2021 r około godz. 19.00.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub kierownika kadry do dnia 20.06.2021 r .

Harmonogram zgrupowania:
24.06 (czwartek)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
25.06 (piątek)
- 2 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
26.06 (sobota)
- Udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

KNK7 U16: Powołania na Nadzieje Olimpijskie MMM7: Wyniki z Warszawy
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 08 Edach Budowlani Lublin 18 26
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8