POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga 2018 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA - FAZA II

  Grupa Mistrzowska Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 10 8 0 2 41 374-95 9
2 Pogoń Siedlce 10 9 0 1 39 236-138 3
3 Ogniwo Sopot 10 7 0 3 34 284-192 6
4 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 20 183-285 4
5 Orkan Sochaczew 10 2 0 8 9 87-281 2
6 Budowlani Lublin 10 0 0 10 6 154-310 6
  Grupa Trophy Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Skra Warszawa 6 4 0 2 20 155-152 4
2 Juvenia Kraków 6 3 0 3 16 167-109 4
3 Arka Gdynia 6 3 0 3 14 163-187 2
4 KS Budowlani Łódź 6 2 0 4 11 195-232 3


10.11.2018 - Mecz o I miejsce
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 38:16 (12:6)
10.11.2018 - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 5:0 (0:0)

27-28.10.2018 - Grupa Mistrzowska - Półfinały
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 41:21 (27:11)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 15:23 (10:3)

20-21.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka VI
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 24:27 (24:14)

Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 8:21 (5:18)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 47:28 (40:0)

20.10.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka IV
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa 45:19 (24:14)

Arka Gdynia v Juvenia Kraków 28:26 (23:14)

13-14.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka V
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 42:11 (24:8)

Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 24:32 (17:12)
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 17:20 (7:10) 

06-07.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka IV
Budowlani Lublin v Budowlani SA Łódź 17:62 (10:31)

Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 71:6 (17:6)
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 20:13 (3:3)

06.10.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka III
Skra Warszawa v Arka Gdynia 22:10 (5:5)

Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 36:20 (8:15)

22-23.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka III
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 12:17 (5:7)

Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 37:14 (8:0)
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 14:20 (9:0)

22.09.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka II
Skra Warszawa v KS Budowlani Łódź 40:29 (19:17)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 25:0 (10:0) 

15-16.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka II
Ogniwo Sopot v Budowlani SA Łódź 18:17 (13:6)

Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 48:7 (19:0)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 15:10 (15:3)

15.09.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka I
Arka Gdynia v Skra Warszawa 36:23 (12:8)

KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:48 (5:24)

01-02.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka I
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 40:10 (26:3)

Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 29:5 (3:0)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 17:24 (10:10)


EKSTRALIGA - FAZA I

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 8 8 0 0 40 507-35 8
2 Lechia Gdańsk 8 6 0 2 29 270-106 5
3 Orkan Sochaczew 8 2 0 6 11 140-241 4
4 KS Budowlani Łódź 8 2 0 6 10 159-404 2
5 Arka Gdynia 8 2 0 6 9 137-427 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Pogoń Siedlce  8 8 0 0 36 253-107 4
2 Ogniwo Sopot 8 6 0 2 31 304-117 7
3 Budowlani Lublin 8 4 0 4 22 194-169 6
4 Skra Warszawa 8 2 0 6 11 116-272 3
5 Juvenia Kraków 8 0 0 8 1 115-327 1
 
16.06.2018 - Faza I - Kolejka X
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 83:10 (57:3)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 25:0 walkower
Grupa B
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 26:36 (5:24)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 55:12 (24:12)

09-10.06.2018 - Faza I - Kolejka IX
Grupa A
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 24:26 (5:19)  
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 3:29 (3:22)  
Grupa B
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 5:38 (5:12)  
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 13:15

02.06.2018 - Faza I - Kolejka VIII
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)
KS Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)
Grupa B 
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 3:34 (3:8)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:14 (21:7)

27-28.05.2018 - Faza I - Kolejka VII
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 31:5 (17:0)
Grupa B 
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 17:20 (10:5)
Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)

05-06.05.2018 - Faza I - Kolejka VI
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 46:8 (26:3)
Grupa B
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:36 (8:26)
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)

28-29.04.2018 - Faza I - Kolejka V
Grupa A
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3) 
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 15:27 (10:24) 
Grupa B
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 31:5 (24:0)
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 24:36 (14:10)

21.04.2018 - Faza I - Kolejka IV
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 80:13 (33:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:17 (10:10)

14.04.2018 - Faza I - Kolejka III
Grupa A
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 66:0 (38:0)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 87:7 (63:0) /rozegrany 25.08.2018/
Grupa B
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 49:14 (28:7)  
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 16:34 (9:15) /rozegrany 24.06.2018/

07.04.2018 - Faza I - Kolejka II
Grupa A
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 5:36 (0:26)  
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 12:41 (0:34) /rozegrany na 27.06.2018/
Grupa B
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 31:15 (7:3)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 15:31 (10:8) /rozegrany 25.08.2018/

31.03.2018 - Faza I - Kolejka I
Grupa A
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 45:8 (33:8) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 20:19 (20:19)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 62:0 (48:0) 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 31:11 (7:8)

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0