POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaproszenie na II Bal Husarzy21.01.2015

Szanowni koledzy.

Serdecznie zapraszamy prezesa Waszego Klubu/Okręgu (zaproszenie kierowane jest do klubów aktywnie uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych pod patronatem PZRugby) na Bal Husarze Polskiego Rugby. Bezpłatne zaproszenie ważne jest dla dwóch osób. Tak jak rok temu obejmuje udział w gali, balu oraz nocleg ze śniadaniem w hotelu Ossa Congress&Spa****. 
Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia pod wskazanymi w zaproszeniu (poniżej) adresami mailowymi w terminie do 9 lutego. W potwierdzeniu prosimy o wpisanie pełnych danych osobowych prezesa i osoby towarzyszącej (imię nazwisko, telefon do kontaktu). Ułatwi nam to ewentualny kontakt przed balem. 

Przypominamy również, że w tym roku istnieje możliwość zakupienia zaproszeń na bal w cenie 250 zł. od osoby (w cenie gala, bal, nocleg, śniadanie), zachęcamy do skorzystania z tej opcji. 
Ewentualne opłaty za bal należy dokonać przelewem na konto Polskiego Związku Rugby (numer racunku podany na oficjalnej stronie PZR w zakładce kontakt) również do dnia 9 lutego. 
Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu oraz nazwisk osób, które będą uczestniczyły w balu - również na maile podane w zaproszeniu. Bez potwierdzenia i wcześniejszego podania nazwisk osób, które wykupią zaproszenie nie będzie możliwe zameldowanie się w hotelu i wejście na bal.


W razie pytań prosimy o kontakt z menedżerem naszej reprezentacji Maciejem Brażukiem (tel. 602 874 774), który wraz z zespołem, CzasNaRugby odpowiada za organizację gali i balu.

 

Czytaj o plebiscycie "Husarz Rugby 2014" [kliknij]

Głosuj w plebiscycie "Husarz Roku 2014" [kliknij]

 

Mecz Polska v Litwa w internecie Puchar Sześciu Narodów w Canal +
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 RC Orkan Sochaczew 7 18
 04 Edach Budowlani Lublin 7 18
 05 Awenta Pogoń Siedlce 6 17
 06 OKS Skra Warszawa 7 17
 07 RC Lechia Gdańsk 7 15
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 6 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0