banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Super Rugby: Jaguary w RPA?29.03.2020

 
„Przeprowadzka” Jaguarów z Argentyny do Południowej Afryki jest jedną z opcji po zawieszeniu Super Rugby, pisze o tym Americas Rugby News. 
 
Ograniczenie w podróżach do poszczególnych krajów uczestniczących w turnieju Super Rugby oznacza, że na razie opcja meczów pomiędzy konferencjami nie wchodzi w grę. Powraca więc temat organizacji trzech konferencji w Nowej Zelandii, Australii i Południowej Afryce.
 
Jeśli powyższy model nie będzie możliwy ze względu na zawieszenie treningów w Australii i Nowej Zelandii, istnieje również możliwość nowych konferencji z udziałem dostępnych drużyn. Jedną z takich możliwości jest turniej w Południowej Afryce z udziałem Blue Bulls, Coastal Natal Sharks, Lions, Western Stormers czyli drużyn z Konferencji Południowej Afryki, a także z Jaguarami z Argentyny. Dołączyć by mogły dwa kluby z Południowej Afryki Isuzu Southen King i Toyota Cheetehs grające w europejskiej lidze PRO14.
 
Andy Colquhoun, South Africa Rugby General Communications Manager, powiedział, że ma nadzieję, że takie zawody mogą rozpocząć się w już przyszłym miesiącu.
 
Paszport online World Rugby Walijski stadion polowym szpitalem
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 28
 02 OKS Skra Warszawa 6 18
 03 RC Orkan Sochaczew 6 18
 04 Master Pharm Łódź 6 17
 05 RC Lechia Gdańsk 6 14
 06 Edach Budowlani Lublin 6 13
 07 RC Arka Gdynia 6 13
 08 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 6 0