POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Super Rugby Aotearoa 202110.05.2021


Rozegrany w Nowej Zelandii turniej Super Rugby Aotearoa tak jak przed rokiem wygrali Krzyżowcy, tym razem musieli jednak rozegrać dodatkowy mecz finałowy z drugim w tabeli zespołem Chiefs.

Na bieżąco rozgrywki komentował Grzegorz Bednarczyk (podobnie jak Super Rugby AU), autor bloga „W Szponach Rugby” [kliknij], ale z kronikarskiego obowiązku przedstawiamy wszystkie wyniki.  
 
Runda 1, 26-27.02.2021
Highlanders 13-26 Crusaders,  Stadion Forsyth Barr
Hurricanes 16-31 Blues,  Sky Stadium
Runda 2, 05-07.03.2021
Chiefs 23-39 Highlanders,  FMG Stadium Waikato
Crusaders 33-16 Hurricanes,  Stadion Orangetheory
Runda 3, 13-14.03.2021
Crusaders 39-17 Chiefs,  Stadion Orangetheory
Blues 39-17 Highlanders,  Eden Park
Runda 4, 20-21.03.2021
Hurricanes 29-35 Chiefs,  Sky Stadium
Blues 27-43 Crusaders,  Eden Park
Runda 5, 26-27.03.2021
Highlanders 19-30 Hurricanes,  Stadion Forsyth Barr
Chiefs 15-12 Blues,  FMG Stadium Waikato
Runda 6, 02-03.04.2021
Crusaders 12-33 Highlanders,  Stadion Orangetheory
Blues 27-17 Hurricanes,  Eden Park
Runda 7, 10-11.04.2021
Highlanders 23-26 Chiefs,  Stadion Forsyth Barr
Hurricanes 27-30 Crusaders,  Sky Stadium
Runda 8, 16-17.04.2021
Highlanders 35-29 Blues,  Stadion Forsyth Barr
Chiefs 26-25 Crusaders,  FMG Stadium Waikato
Runda 9, 23-25.04.2021
Chiefs 26-24 Hurricanes, FMG Stadium Waikato
Crusaders 29-6 Blues,  Stadion Orangetheory
Runda 10, 30.04-01.05.2021
Hurricanes 41-22 Highlanders,  Sky Stadium
Blues 39-19 Chiefs,  Eden Park
 
Kolejność: 1.Crusaders 28 pkt.; 2.Chiefs 20 pkt.; 3.Blues 20 pkt.; 4.Highlanders 14 pkt.; 5.Hurricanes 12 pkt.
 
08.05.2021 - Finał, Stadion Orangetheory 
Crusaders 24-13 Chiefs

Źródło: www.superrugby.co.nz

MPS7: Posnania z tytułem mistrzowskim Mistrzostwa Polski Kobiet V
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 25
 02 RC Lechia Gdańsk 6 25
 03 Up Fitness Skra Warszawa 6 22
 04 Edach Budowlani Lublin 6 22
 05 RC Orkan Sochaczew 6 20
 06 Master Pharm Łódź 4 10
 07 RC Arka Gdynia 6 9
 08 RzKS Juvenia Kraków 6 9
 09 Awenta Pogoń Siedlce 6 2
 10 KS Posnania Poznań 5 0