banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rugby przemieni dziecko w... Wiedźmina07.01.2020

 
Rugby przemieni wasze dziecko w... Wiedźmina. Trzeba tylko spróbować
 
expressilustrowany.pl
 
Odtwórca roli Wiedźmina w wielce popularnym serialu Henry William Dalgliesh Cavill nad swoją imponującą muskulaturą, prezentowaną w filmie, pracował rok na siłowni.
 
Może nie jednego faceta wpędzić w kompleksy. Tymczasem w młodości w szkole z internatem był ciepłą kluchą, przezywaną grubym Cavillem, dzieckiem nieruchliwym, odrzuconym, na marginesie szkolnego życia. Co pomogło mu zerwać z tym niesympatycznym wizerunkiem? Rugby! W tym sporcie sprawdza się każdy duży, mały, chudy, gruby, musi mieć tylko chęć do wielkiej zmiany, przeistoczenia się w faceta z charakterem.
Tak było w przypadku przyszłego aktora. Mający 188 cm wzrostu, ważący dziś 90 kilogramów Henry już w młodości pokazywał swój potencjał, którzy chcieli wykorzystać trenerzy rugby. Ostatecznie skorzystała na tym... sztuka filmowa.
Ta historia powinna dać do myślenia rodzicom polskich dzieci grubych, nieruchliwych, załamanych tym, że w żadnym sporcie się nie sprawdzą.
To nie jest prawda. Rugby czeka na to, żeby z takich dzieciaków zrobić zawodników, a raczej prawdziwych facetów bez kompleksów, którzy w życiu poradzą sobie z każdym wyzwaniem.
 
W Sochaczewie spalali kalorie Człowiek ratujący życie ludzkie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0