POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet I13.09.2020


W Rudzie Śląskiej, 12 września br. rozegrano pierwszy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 45:0.
 
Eliminacje
Legia Warszawa II v Venol Atomówki Łódź 0:31
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 41:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa  48:0
Black Roses Poznań v Diablice Ruda Śląska 33:10
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 47:0
KS Rugby Gietrzwałd v Venol Atomówki Łódź 15:24
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 33:0
Legia Warszawa v Diablice Ruda Śląska 40:0 
Juvenia Kraków v Legia II Warszawa 37:0
KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 5:12 
Biało-Zielone Gdańsk v Diablice Ruda Śląska 80:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 29:7
AZS AWF Warszawa v Venol Atomówki Łódź 14:19
KS Rugby Gietrzwałd v Legia II Warszawa 12:25 
Juvenia Kraków v Venol Atomówki Łódź 42:10
AZS AWF Warszawa v Legia II Warszawa 0:32
 
Finał o III miejsce: Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 7:19
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań  45:0
 
MVP turnieju została Karolina Jaszczyszyn (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
 
Klasyfikacja 
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk      9
02. Black Roses Posnania Poznań  8
03. RC Legia Warszawa                  7
04. Diablice Ruda Śląska                 6
05. Juvenia Kraków                          5
06. Venol Atomówki Łódź                 4
07. RC Legia II Warszawa                3
08. AZS AWF Warszawa                 2
09. KS Rugby Gietrzwałd                 1 
 
Zdjęcie: Biało-Zielone Ladies
USA powalczy o Puchar 2031 Pro14: Mistrzostwo dla Leinster
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 25
 02 RC Lechia Gdańsk 6 25
 03 Up Fitness Skra Warszawa 6 22
 04 Edach Budowlani Lublin 6 22
 05 RC Orkan Sochaczew 6 20
 06 Master Pharm Łódź 4 10
 07 RC Arka Gdynia 6 9
 08 RzKS Juvenia Kraków 6 9
 09 Awenta Pogoń Siedlce 6 2
 10 KS Posnania Poznań 5 0