ME7: Moskwa - Dzień trzeci27.06.2021

Reprezentacje Polski Kobiet i Mężczyzn brały udział w drugim i ostatnim turnieju Mistrzostw Europy Rugby 7 poziomu Championship rozgrywanym w Moskwie w dniach 25-27.06.2021. Panie zajęły w stolicy Rosji II miejsce, a po dwóch imprezach uplasowały się również na II miejscy zdobywając wicemistrzostwo Europy. Panowie ukończyli Mistrzostwa na VIII miejscu.

Nasi zawodnicy w trzecim dniu imprezy zmierzyli się w ćwierćfinale z drużyną Niemiec, następnie w półfinale z Włochami i w finale z Portugalią.
Niedziela, 27.06.2021
Ćwierćfinał: Niemcy v Polska  42:5
Półfinał: Włochy v Polska  43:0
Finał o VII miejsce: Portugalia v Polska  48:0.
Kolejność turnieju: 1.Hiszpania; 2.Litwa; 3.Niemcy; 4.Rosja; 5.Gruzja; 6.Włochy; 7.Portugalia; 8.Polska.
Kolejność Mistrzostw Europy 7: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Litwa; 5.Gruzja; 6.Portugalia; 7.Włochy; 8.Polska.

Relacje zamieścimy po powrocie obu reprezentacji do kraju.