POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku25.11.2020


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18

Termin:  28-29.11.2020
Miejsce: Noclegi - Villa Marina, Gdańsk ul. Brzeźnieńska 16
               Treningi - Hala Sportowa, Gdańsk ul. Meissnera 5

Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
01. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
Budowlani Lublin:
02. Domaciuk Joanna (nr licencji 11503)
03. Usarek Martyna (nr licencji 9861)
Diablice Ruda Śląska
04. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
05. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
06. Uroda Laura (nr licencji 8091)
07. Wodarka Katarzyna (nr licencji 9823)
KS Budowlani Łódź
08. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
09. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
10. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
11. Szafrańska Kinga (nr licencji 10895)
12. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
13. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
14. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
15. Morus Marta (nr licencji 8080)
16. Solarska Paula (nr licencji 9881)
17. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  28.11.2020 r (sobota) o godz. 16:00 w Gdańsku w hali sportowej przy ul. Meissnera 5.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 29.11.2020 r około południa.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 26.11.2020 r 

Harmonogram zgrupowania:
28.11 (sobota)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
29.11 (niedziela)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne

Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

Podsumowanie kursu MKJ KNM U20: Powołania na konsultację w Miętnem
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0