banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na zgrupowanie do Gdańska17.07.2020


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin:   25-26.07.2020
Miejsce:  Noclegi - Schronisko Młodzieżowe, Gdańsk ul. Grunwaldzka 244
                Treningi - boisko GOS, Gdańsk ul. Grunwaldzka 244
 
Lista powołanych zawodniczek:
 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
04. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
05. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
06. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
07. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
08. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
09. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
10. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
11. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
 
Black Roses Posnania Poznań
12. Morus Marta (nr licencji 8080)
13. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
 
RC Legia Warszawa
14. Czumer Tamara (nr licencji 8710)
 
Juvenia Kraków
15. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
 
Diablice Ruda Śląska
16. Kłak Sandra (nr licencji 9139)
 
KS Budowlani Łódź
17. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  25.07.2020 r (sobota) o godz. 11:30 na boisku GOS w Gdańsku ul. Grunwaldzka 244.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 26.07.2020 r w godzinach południowych.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 17.07.2020 r
 
Harmonogram zgrupowania:
25.07 (sobota)
2 x trening
2 x zajęcia teoretyczne
26.07 (niedziela)
1 x trening
1 x zajęcia teoretyczne

Zmiany w przepisach gry Harmonogram IO w Tokyo 2021
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 28
 02 OKS Skra Warszawa 6 18
 03 RC Orkan Sochaczew 6 18
 04 Master Pharm Łódź 6 17
 05 RC Lechia Gdańsk 6 14
 06 Edach Budowlani Lublin 6 13
 07 RC Arka Gdynia 6 13
 08 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 6 0