POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2021/2022 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Publikacja wyników nie jest równoznaczna z ich weryfikacją w cyklu rozgrywek.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 11.09.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo I Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo II Sopot.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Arka Rumia; 5. Lechia II Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 18.09.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Arka Rumia.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Gdynia; 4. Arka Rumia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 18.09.2021

Mini żacy: 1. KS Budowlani Łódź; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Rugby Ruda Śląska.
Żacy: 1. KS Budowlani Łódź; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzicy: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Ślaska; 3. AZS AWF Warszawa.

Edach Cup, RTDiM - Lublin 25.09.2021
Mikrus: 1. MikroBarbarians (Siedlce/Lublin); 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Pogoń Siedlce.
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Pogoń Siedlce; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Skra Warszawa; 5. RC Skierniewice; 6. AZS AWF Warszawa.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. RC Skierniewice; 4. Pogoń Siedlce; 5. Skra Warszawa.
Młodzik: 1. Budowlani Lublin; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Pogoń Siedlce.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 25.09.2021
Mini żak: 1. Rugby Club Częstochowa; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Juvenia Kraków; 4. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Juvenia Kraków; 3. Rugby Club Częstochowa; 4. Rugby Ruda Śląska.
1. Rugby Club Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4. Rugby Ruda Śląska.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 26.09.2021
Mini żak: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Ogniwo I Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. Lechia II Gdańsk; 6. Ogniwo II Sopot.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia II Gdańsk, 4. Arka Rumia; 5. Arka Gdynia.

Ślonski Turniyj Bajtli, RTDiM - Ruda Śląska 02.10.2021
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Club Częstochowa; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4. Juvenia Kraków; 5. RC Skierniewice; 6. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Juvenia Kraków; 4. RC Skierniewice; 5. Rugby Club Częstochowa; 6. Rugby Ruda Śląska.  
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Juvenia Kraków.

Bufab Rugby Amber Cup, RTDiM - Gdańsk 02-03.10.2021
Mini żak: 1. Ogniwo I Sopot; 2. Lechia I Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Rugby Team Olsztyn; 6. Ogniwo II Sopot; 7. Arka Gdynia; 8. Lechia II Gdańsk.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Arka Gdynia; 6. Rugby Team Olsztyn.  
Młodzik: 1. RC Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. RC Lechia Gdańsk II; 5. Arka Gdynia; 6. Rugby Team Olsztyn; 7. AZS AWF Warszawa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 03.10.2021
Mini żak: 1. Skra Warszawa; 2. Pogoń Siedlce; 3. Budowlani Lublin; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Skra Warszawa; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.  
Młodzik: 1. Budowlani Lublin; 2. Pogoń Siedlce; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce.

Polish Talent CUP, RTDiM - Jarocin 02.10.2021
Mini żak: 1. KS Posnania Poznań, 2. KR Miedziowi Lubin, 3. RK Sparta Jarocin, 4. KS Grom Wolsztyn. Poza konkursem: 5-6. Sparta II Jarocin i Miedziowi II Lubin; 7. SP Mieszków; 8. SP4 Jarocin; 9. SP Sławoszew; 10. ADE Jarocin.
Żak: 1. KS Posnania Poznań, 2. KS Grom Wolsztyn, 3. RK Sparta Jarocin, 4. KR Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1. RK Sparta Jarocin, 2. KS Posnania Poznań, 3. KR Miedziowi Lubin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 10.10.2021
Mini żak: 1. Posnania Poznań; 2. RC Częstochowa; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4. Juvenia Kraków; 5. Rugby Ruda Śląska; 6. RC Częstochowa II.
Żak: 1. Juvenia Kraków; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Posnania Poznań; 4. RC Częstochowa; 5. Sparta Jarocin; 6. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. RC Częstochowa; 3. Posnania Poznań.

Altrad Rugby Cup, RTDiM - Siedlce 17.10.2021
Mini żak: 1. Skra Warszawa; 2. Ogniwo Sopot 1; 3. Pogoń Siedlce; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. Orkan Sochaczew; 6. Ogniwo Sopot 2.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Skra Warszawa; 3. Orkan Sochaczew; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. Pogoń Siedlce 1; 6. Pogoń Siedlce 2.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Ogniwo Sopot; 3. Pogoń Siedlce.
 
Warsaw Rugby Cup, RTDiM - Warszawa 16.10.2021
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk 1; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Pogoń Siedlce; 4. Lechia Gdańsk 2; 5. Rugby Białystok; 6. Frogs Warszawa; 7. AZS AWF Warszawa; 8. Arka Rumia.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Lechia Gdańsk; 3. KS Budowlani Łódź; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Pogoń Siedlce; 6. Rugby Białystok; 7. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk 1; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Arka Gdynia; 4. Pogoń Siedlce; 5. Arka Rumia; 6. AZS AWF Warszawa; 7. Lechia Gdańsk 2.

XIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 24.10.2021
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Bajtle Ruda Śląska; 4. Juvenia Kraków; 5. Rugby Rzeszów.
Żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Budowlani Lublin; 3. Juvenia Kraków; 4. Bajtle Ruda Śląska; 5. Rugby Rzeszów.
Młodzik: 1. Bajtle Ruda Śląska/RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Hegemon Mysłowice; 4. Rugby Rzeszów.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 31.10.2021
Mini żak: 1. Lechia II Gdańsk; 2. Ogniwo I Sopot; 3. Lechia II Gdańsk; 4. Arka I Rumia i Ogniwo II Sopot; 6. Arka II Rumia.
Żak: 1. Arka Rumia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk; 4. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia I Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Lechia II Gdańsk, 5. Arka Gdynia.

Autumn Trophy, RTDiM - Gdańsk 06.11.2021
Mini żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Gdynia; 4.Arka Rumia I; 5.Arka Rumia II.
Żak: Arka Rumia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Ogniwo Sopot; 4.Arka Gdynia.
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk I; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk II; 4.Rugby Team Olsztyn.
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

World Rugby Sevens Series - KNK7
Malaga, 21.01.2022 - 23.01.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3