POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

iCoachKids wspiera trenerów dzieci i młodzieży10.05.2020


World Rugby i iCoachKids ogłosiły podpisanie protokołu ustaleń, którego celem jest wspieranie rozwoju trenerów dzieci i młodzieży na całym świecie.
 
World Rugby wzywa światową rodzinę rugby do przygotowania się do gry i skorzystania z okazji, aby podnieść umiejętności, rozwinąć się osobiście i zawodowo w kluczowych obszarach gry w tym treningu, sile, kondycji oraz coaching na wszystkich poziomach poprzez edukację i naukę na stronie internetowej www.passport.worldrugby.org.
 
World Rugby i iCoachKids z podpisały protokół ustaleń wspierających rozwój trenerów dzieci i młodzieży na całym świecie. Dzięki programowi „Rugby Ready”, edukacji online docierającej do ponad 600 000 użytkowników na całym świecie oraz strategicznemu partnerstwu z renomowanym innowatorem iCoachKids World Rugby zwiększy zasięg sportu poza własnymi społecznościami. ICoachKids www.icoachkids.eu prowadzony przez Uniwersytet Leeds Beckett i International Council for Coaching Excellence, zapewnia bezpłatne i innowacyjne środowisko uczenia się dla trenerów młodzieżowych z ponad 100 filmami instruktażowymi oraz agregacją artykułów edukacyjnych, wywiadów i blogów. World Rugby i iCoachKids mają wspólny cel polegający na zwiększeniu dostępu, zwiększeniu uczestnictwa i aktywności młodzieży. Dzięki partnerstwu World Rugby zapewni dostęp do swojej oferty szkoleń i modułów edukacyjnych dostępnych za pośrednictwem strony internetowej www.passport.worldrugby.org, w tym nowo uruchomionej zaktualizowanej wersji programów rugby dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 
Ponieważ świat sportu jest obecnie zablokowany z powodu pandemii Covid-19, przerwa w zajęciach na boisku umożliwi trenerom i nauczycielom podniesienie umiejętności niezbędnych podczas wznawiania treningów rugby, w tym procesie wiodącą rolę odegra iCoachKids. Dzięki modułom e-learningowym, seminariom internetowym i innym działaniom online partnerstwo jest doskonale przygotowane do zapewnienia wsparcia i wskazówek w trudnym czasie.
 
Sir Beaumont, przewodniczacy World Rugby, powiedział: Wzywamy światową rodzinę rugby do pozostania aktywnym, pozostania w kontakcie, wykorzystania tego czasu do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego na wszystkich poziomach gry dzięki naszym bezpłatnym modułom edukacyjnym online. Przyszły sukces Rugby będzie determinowany jego atrakcyjnością, dostępnością i prostotą. Cieszymy się, że możemy współpracować z iCoachKids w celu dalszej edukacji rugby w zakresie najlepszych praktyk dla trenerów nowej generacji zawodników i kibiców w zabawny, innowacyjny i dostępny sposób. Podczas gdy World Rugby, jego regiony i związki każdego roku docierają do milionów młodych uczestników, to strategiczne partnerstwo pozwoli nam dotrzeć dalej, komunikować się innym tonem i zapewnić dostęp do edukacji w rugby i zabawę dla większej liczby osób.
 
Dyrektor iCoachKids, dr Sergio Lara-Bercial, dodał: iCoachKids jest podekscytowany rozpoczęciem współpracy z World Rugby w celu wsparcia potrzeb rozwojowych trenerów rugby na całym świecie. Rugby to prawdziwie międzynarodowy sport z milionami fanów i wybitnymi osiągnięciami w innowacyjnej edukacji i rozwoju trenerów, szczególnie w rugby młodzieżowym. Dzięki partnerstwu wspólne przesłania obu organizacji dotrą do szerszej liczby odbiorców, a misja i wizja iCoachKids będą rozpowszechniane na całym świecie.
 
Starożytne Rugby: Phaininda "Odnaleziony" rekord Rumunii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin