POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaproszenie na Poznańską Galę Rugby27.11.2020


W najbliższą sobotę, 28 listopada br. w Poznaniu odbędzie się Poznańska Gala Rugby 2020, Black Roses Poznań zagrają z Barbarians Europe, a trzy drużyny reprezentacji Polski 7 Development zmierzą się z Posnanią i Barbarians.
 
Black Roses Posnania Poznań, wicemistrzynie Polski prowadzone przez Arkadiusza Mankinę zmierzą się drużyną Barbarians Europe złożoną z zawodniczek różnych krajów na Gali prowadzoną przez Łukasza Kościelniaka.
 
Reprezentacja Polski Rugby 7 Development, podopieczni Andrzeja Kozaka i Pawła Stempla wystawi trzy zespoły Kadra Polski I, II i III, ich przeciwnikami w turnieju (czas gry 2x7 minut) będą Posnania Poznań, Mistrzowie Polski Rugby 7 trenowani przez Dominika Machlika oraz Barbarians Polska (złożoną z obcokrajowców grających w polskiej lidze), który poprowadzi duet trenersko-managerski Jacek Jasiński i Jarosław Bator, a kapitanem będzie Sam Hamson, zawodnik Worthing  RFC obecnie grający w Arce Gdynia, a w składzie mają pojawić się zawodnicy z Kenii, Zimbabwe, Szkocji, Ukrainy, Białorusi, Francji, Gruzji i Anglii.

Program Poznańskiej Gali Rugby 2020
15:05  Mecz 1: PL3 v Barbarians Polska
15:20  Mecz 2: PL1 v PL2
15:35  Mecz 3: Posnania v Barbarians Polska
15:50  Mecz 4: PL1 v PL3
 
16:05  Początek transmisji w WTK i FB
16:05  Mecz 5: PL2 v Barabarians Polska
16:20  Mecz 6: Posnania v PL3
16:35  Mecz 7: PL1 v Barbarians Polska
16:50  Mecz 8: PL2 v PL3
17:05  Mecz 9: Posnania v PL2
 
17:20  Najważniejsze mecze
17:20  Black Roses Posnania v Barbarians Europe (3x7)
18:05  KS Posnania v Reprezentacja Polski
 
Wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu, przy ulicy Margonińskiej 25 w Plek Centrum Sportu, rozgrywki odbędą się bez udziału kibiców.
 
Relację z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie Wielkopolskiej Telewizji Kablowej oraz na kanałach internetowych FB Black Roses, Posnanii Poznań i Polskiego Związku Rugby.
Autumn Nations Cup w Canal+ Autumn Nations Cup w Canal+
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0