POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Wesprzyj leczenie synka Pawła Krasuskiego04.03.2021


U Szymona, 3-letniego synka zawodnika i trenera Pogoni Siedlce - Pawła Krasuskiego - zdiagnozowano białaczkę. Choroba ta wymaga długotrwałego leczenia oraz rehabilitacji. Każdy z nas może wspomóc Pawła i jego żonę Karolinę w tych trudnych chwilach. Wystarczy wpłacić jakąkolwiek kwotę na specjalnie założonej w tym celu skarbonce. 
 
Link do zbiorki, wejdź: https://zrzutka.pl/j2e7sa lub [kliknij]
 
Poniżej kilka zdań z tego co napisał Paweł:
 
Czeka nas bardzo ciężki okres w życiu, Szymonek jest już po kilku dawkach chemioterapii, czeka go jeszcze wiele takich dawek i w zależności jak jego organizm przyjmie to, będą się ważyć losy jego dalszego leczenia. Oprócz leczenia czeka go także rehabilitacja ponieważ od prawie miesiąca nie może normalnie stanąć na nóżki. Pisząc to wszystko mam łzy w oczach, jestem mega przygnębiony sytuacją, dlatego tez bardzo proszę o pomoc, niech w którymś momencie zaświeci i dla Naszej rodziny słonce. Chcemy się cieszyć zdrowym i pogodnym synkiem tak jak do tej pory, a Zuzia chciałaby mieć zdrowego braciszka, z którym mogłaby się bawić jak do tej pory.
 
Chciałbym jeszcze napisać że cale życie związany byłem z siedleckim sportem a mianowicie z rugby. Wiele sezonów grałem w Ekstraligowej drużynie MKS Pogoń Awenta Siedlce, dumnie reprezentując swoje miasto. Dzisiaj już od 2 sezonów jestem na sportowej emeryturze, aczkolwiek próbuje swoich sił w trenowaniu młodych adeptów tego pięknego sporu jak również i kobiet. Mam wielką nadzieje ze Szymonek z Państwa pomocą zwalczy tę chorobę, i kiedyś dumny tata będzie mógł go podziwiać grającego na boisku. To moje wielkie marzenie, które chciałbym żeby się spełniło.
 
Oświadczenie World Rugby o RWC 2021 Rozgrywki Rugby 7 Kobiet U16
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 12 58
 02 Master Pharm Łódź 12 51
 03 OKS Skra Warszawa 13 50
 04 Awenta Pogoń Siedlce 13 35
 05 RC Orkan Sochaczew 13 31
 06 RC Lechia Gdańsk 12 29
 07 Edach Budowlani Lublin 12 27
 08 RC Arka Gdynia 13 20
 09 RzKS Juvenia Kraków 13 18
 10 RK Sparta Jarocin 13 0