POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 17-18.08.201915.08.2019

 
W najbliższy weekend na obiekcie Gdańskiego Ośrodka Sportu we Wrzeszczu przy Grunwaldzkiej 244 zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy do lat 18 w Rugby 7. W turnieju weźmie udział dwanaście najlepszych europejskich drużyn w tej kategorii wiekowej: Belgia, Francja, Gruzja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja i Rumunia (kolejność alfabetyczna). Reprezentacja Polski w sobotnich rozgrywkach eliminacyjnych zmierzy się z drużynami Francji, Portugalii i Rumunii.
 
17-18.08.2019 : Mistrzostwa Europy U18 Rugby 7, Gdańsk
godz. 11.00, Gdański Ośrodek Sportu, ul. Grunwaldzka 244
 
 
Natomiast w Brnie zostanie rozegrany Turniej Olimpijskich Nadziei w kategoriach U16 i U18, udział wezmą reprezentacje Czech, Polski i Węgier. Polski Związek Rugby wysyła do Czech dwie reprezentacje, żeńską do lat 18 i męską do lat 16. Dla naszych dziewcząt będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy U18 w Jarocinie planowanych w dniach 31.08-01.09.2019.
 
17.08.2019 : Turniej Olimpijskich Nadziei U16 i U18, Brno
godz. 10.00, RC Brno Bystrc, boisko Ondřeje Sekory, ul. Obrovského 2

 
W sobotę w Poznaniu zostanie rozegrany wyjątkowy mecz Rugby XV kobiet, pomiędzy Black Roses Posnania, a Richmond RFC (angielska Premiership), będzie to premiera kobiecych piętnastek w Wielkopolsce. Angielski zespół przebywa w Poznaniu na współnym obozie z Black Roses, poza małymi grami i warsztatami zaplanowano wiele wspólnych sportowych działań oraz zwiedzanie Poznania.

17.08.2019 : Black Roses Posnania v Richmond RFC, Poznań 
godz. 18.00, stadion KS Posnania, ul. Słowiańska 78

KLUBY: Aktualizacja danych teleadresowych Zaproszenia do Olomouca
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1