POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 14-15.04.201812.04.2018

 
Reprezentacja Polski seniorów w Rugby 7 zagra w sobotę w turnieju Melrose Seven's, to tam gdzie narodziło się siedmioosobowe Rugby! 
Reprezentacja młodzieżowa U20, która w ubiegłym sezonie awansowała w Mistrzostwach Europy do grupy Championship będzie w ostatnim meczu broniła się przed spadkiem z Elity. Wszystkie mecze finałowe będą do obejrzenia na RugbyEuropeTV.
W Rudzie Śląskiej reprezentacje Polski Kobiet U16 i U18 zakończą konsultację startową turniejem z udziałem drużyn narodowych z Czech i Łotwy.
 
Natomiast w kraju ponownie tylko dwa mecze w Ekstralidze ze względu na udział zawodników w Mistrzostwach Europy U20, komplet spotkań w I lidze, IX Puchar Polski Rugby 7 w Sosnowcu, warszawskie Grand Prix Juniorów i Kadetów w Rugby oraz dwa Regionalne Turniej Dzieci i Młodzieży w Kaliszu i Pruszczu Gdańskim.
 
Zapraszamy na stadiony oraz monitory!
 
14.04.2018 : Turniej Melrose Seven's, Szkocja
Reprezentacja Polski seniorów Rugby 7 
 
08-14.04.2018 : Mistrzostwa Europy U20, Coimbra
14.04.2018, godz. 13:00, Polska v Region Centro-Norte 
Transmisja na Rugby Europe TV 12:53 [kliknij]
 
14.04.2015 : Międzynarodowy Turniej 7 Kobiet, Ruda Śląska 
Reprezentacje U18 i U16 Polski, Czech i Łotwy.
Godz. 10.30, Burloch Arena, ul. ul Bytomska 15 (Bejm, Reżka)
 
14.04.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka III
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (godz. 15.00; Reks, Procopi)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Arka Gdynia (przełożony na 25-26.08.2018)
Grupa B
MKS Pogoń Awenta Siedlce v OKS Skra Warszawa (godz. 16.00; Kasperek, Jastrzębski)
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (przełożony na 23-24.06.2018)
 
14-15.04.2018 - I liga - Kolejka II - Faza zasadnicza
Legia Warszawa v Wataha RC Zielona Góra (sobota, godz. 13.00; Giroud)
Sparta Jarocin v RC Ruda Śląska (sobota, godz. 17.00; Szczepański)
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa (niedziela, godz. 13.00; Jasiński)
 
14.04.2018 : IX Turniej Puchar Polski Rugby 7, Sosnowiec
godz. 11.00, boisko MOSiR, ul. Orląt Lwowskich 70 (Sędzia główny i turniejowy- Wilk; Sędzia turniejowy- Piaskowski)
 
15.04.2018 : II Turniej Grand Prix MPJ7 i MPK7, Warszawa
godz. 11.00, boiska OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11 (Sędzia główny- Reks; Sędziowie turniejowi- Bejm,  Pawlik, Pantoł, Procopi, Malesa, Czerwiowski)
 
14.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husaria Kalisz
godz. 10:00, boisko „Majkowskie Wembley”, ul. Tuwima 2 (Pajor)
 
15.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Czarni Pruszcz Gdański
godz. 10:00, boisko CKiS, ul. Chopina 34
 
GPJ7: Przed Turniejem w Warszawie PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1