POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Weekend z rugby 10-11.04.202110.04.2021


Przed nami drugi wiosenny turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 tym razem w Warszawie, trzecia kolejka rundy wiosennej Ekstraligi Rugby sezonu 2020/2021, a także pierwsza, mocno niepełna kolejka rundy wiosennej I ligi. Natomiast Mysłowiccy rugbiści organizują Turniej Przyjaźni, drużyny Hegemona zagrają z RC Częstochowa w Rugby 7, a następnie w Rugby XV. Imprezy bez udziału publiczności, ale transmisje ze wszystkich spotkań Ekstraligi będą do obejrzenia na TVP Sport i kanałach YouTube. Po szczegóły odsyłamy na strony klubowe.
 
11.04.2021 : IV Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Warszawa
godz. 10.00, Warszawa (Sędzia główny- Reks; Sędziowie turniejowi- Filar, Ślubowski). Boisko AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa.
 
10-11.04.2021 : Ekstraliga - XII kolejka
Edach Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa (sobota, godz. 14.00; Reks, Ślubowski, Pawlik)
Transmitować w kanale Ekstraliga Rugby na YouTube
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 14.00; Jasiński, Piaskowski, Kowalski)
Transmitować w kanale Arka Gdynia na YouTube [kliknij]
Master Pharm Rugby Łódź v Awenta Pogoń Siedlce (sobota, godz. 14.00; Jastrzębski, Szczepański, Kamiński-Bator)
Transmisja na platformie hybrydowej HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport 
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 12.50; Pawlik, Kamiński-Bator, Ingarden)
Transmitować w kanale Ekstraliga Rugby na YouTube [kliknij]
RK Sparta Jarocin v MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 14.00; Misiak, Piaskowski, Kowalski)
Link do relacji LIVE będzie na profilu Sparty na Facebooku
 
10.04.2021 : I Liga - VI kolejka
Posnania Poznań v Rugby Białystok - odwołany
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa - odwołany
Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra (godz. 14.00; Filar)
 
11.04.2021 : IV Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, Poznań - odwołany

11.04.2021 : Mysłowicki Turniej Przyjaźni, Mysłowice
Stadion Rugby Wesoła w Mysłowicach
MPS7: Zaproszenie do Lubawy PLR7: Zaproszenie do Gniezna
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 12 58
 02 Master Pharm Łódź 12 51
 03 OKS Skra Warszawa 13 50
 04 Awenta Pogoń Siedlce 13 35
 05 RC Orkan Sochaczew 13 31
 06 RC Lechia Gdańsk 12 29
 07 Edach Budowlani Lublin 12 27
 08 RC Arka Gdynia 13 20
 09 RzKS Juvenia Kraków 13 18
 10 RK Sparta Jarocin 13 0