POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

WRSS/WSWSS: Przesunięto dwie imprezy14.02.2020


World Rugby, Hong Kong Rugby Union i Sport Singapore 13 lutego br. ogłosiły decyzję o przesunięciu dwóch rund World Rugby Sevens Series i World Rugby Women's Sevens Series w Hongkongu oraz Singapurze. Jest to odpowiedź na obawy dotyczące zdrowia związane z epidemią koronawirusa (COVID-19).
 
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, kibiców i wszystkich osób pracujących nad wydarzeniem jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Ta rozważna decyzja została podjęta w celu ochrony światowej społeczności rugby i ogółu społeczeństwa na podstawie opinii Światowej Organizacji Zdrowia oraz odpowiednich wytycznych władz dotyczących podróży i zdrowia. Decyzja jest w pełni popierana przez zainteresowane strony, w tym związki i partnerów.
 
Oba wydarzenia zostaną przełożone, aby zakończyć serię HSBC World Rugby Sevens w 2020 roku. HSBC Singapore Sevens odbędzie się w dniach 10-11 października br., a Cathay Pacific/ HSBC Hong Kong Sevens zakończy serię w dniach 16-18 października br.
 
Hongkong i Singapur będą gospodarzami turniejów HSBC World Rugby Sevens Series sezonu 2020/2021 jak zwykle w kwietniu.
 
Kibice, którzy kupili bilety do Singapuru i Hongkongu za pośrednictwem oficjalnych biur, powinni pamiętać, że zostaną one uhonorowane w przypadku przełożonych wydarzeń, a pełny zwrot pieniędzy zostanie zapewniony w przypadku, gdy fani nie będą mogli wziąć udziału w nowych terminach wydarzeniach.
 
Madagaskar: Komplet widzów na finale ligi WR Sevens Challenger Series Kobiet
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1