POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

WRSS/WRWSS: Przesunięto dwie imprezy14.02.2020


World Rugby, Hong Kong Rugby Union i Sport Singapore 13 lutego br. ogłosiły decyzję o przesunięciu dwóch rund World Rugby Sevens Series i World Rugby Women's Sevens Series w Hongkongu oraz Singapurze. Jest to odpowiedź na obawy dotyczące zdrowia związane z epidemią koronawirusa (COVID-19).
 
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, kibiców i wszystkich osób pracujących nad wydarzeniem jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Ta rozważna decyzja została podjęta w celu ochrony światowej społeczności rugby i ogółu społeczeństwa na podstawie opinii Światowej Organizacji Zdrowia oraz odpowiednich wytycznych władz dotyczących podróży i zdrowia. Decyzja jest w pełni popierana przez zainteresowane strony, w tym związki i partnerów.
 
Oba wydarzenia zostaną przełożone, aby zakończyć serię HSBC World Rugby Sevens w 2020 roku. HSBC Singapore Sevens odbędzie się w dniach 10-11 października br., a Cathay Pacific/ HSBC Hong Kong Sevens zakończy serię w dniach 16-18 października br.
 
Hongkong i Singapur będą gospodarzami turniejów HSBC World Rugby Sevens Series sezonu 2020/2021 jak zwykle w kwietniu.
 
Kibice, którzy kupili bilety do Singapuru i Hongkongu za pośrednictwem oficjalnych biur, powinni pamiętać, że zostaną one uhonorowane w przypadku przełożonych wydarzeń, a pełny zwrot pieniędzy zostanie zapewniony w przypadku, gdy fani nie będą mogli wziąć udziału w nowych terminach wydarzeniach.
 
Madagaskar: Komplet widzów na finale ligi WR Sevens Challenger Series Kobiet
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin