POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na konsultację do Sopotu14.02.2020


Powołania na konsultację KNM U20


Termin :   21-23 lutego 2020
Miejsce :  Hotel B&B Molo Sopot
Adres :     Sopot, Aleja Niepodległości 710 A, 81-853
 
Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Lublin
1. Gabriel Brożek nr licencji 7416
2. Grzegorz Kędzierski nr licencji 4445
RC Orkan Sochaczew
1. Michał Szwarc nr licencji 7552
2. Jan Mroziński nr licencji 7542
3. Antoni Gołębiowski
4. Sebastian Misiak nr licencji 7549
MKS Ogniwo Sopot
1. Jakub Burek nr licencji 6769
RC Lechia Gdańsk
1. Igor Górniewicz nr licencji 6831
2. Olaf Niespodziany nr licencji 7408
3. Mikołaj Wieczorkowski nr licencji 4962
Awenta Pogoń Siedlce
1. Krystian Adamiak nr licencji 7525
Alfa Bydgoszcz
1. Dawid Wołoch nr licencji 7259
KS Posnania Poznań
1. Oskar Dębiński nr licencji 7201
Master Pharm Rugby Łódź
1. Hubert Lewandowski nr licencji 6588
University of Bristol RFC
1. Tomasz Pozniak
RzKS Juvenia Kraków
1. Jakub Kijak

Sztab szkoleniowy:
Trener - Grzegorz Kacała
Trener - Krzysztof Krzewicki
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Kacper Jędrysik
 
1. Przyjazd w dniu 21.02.2020 do godz. 14.00, Hotel B&B Molo Sopot, Aleja Niepodległości 710 A, 81-853 Sopot.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym,
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz oraz siłowni,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 23.02.2020 około godz. 14.00.

Grzegorz Kacała

WR Sevens Challenger Series Kobiet U18: Powołania na konsultację do Sopotu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1