POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na Polska v Czechy09.12.2019


Powołania na Konsultację i mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U20 Polska - Czechy
 
Termin :  11-14 grudnia 2019
Miejsce : Hotel B&B Molo
Adres : Sopot, Aleja Niepodległości 710A, 81-853 Sopot 
 
Lista powołanych zawodników:

KS Budowlani Lublin
1. Dominik Tomaszewski nr licencji 7413
2. Paweł Siedlecki nr licencji 7538  
rezerwa:
Jakub Dec nr licencji 8022
Gabriel Brożek nr licencji 7416
Grzegorz Kędzierski nr licencji 4445
Sylwester Gąska nr licencji 6083 
 
RC Orkan Sochaczew  
1. Michał Szwarc nr licencji 7552
2. Jan Mroziński nr licencji 7542
3. Kamil Zieliński nr licencji 8039
4. Patryk Romanowski nr licencji 8135    
5. Przemysław Dobijański nr licencji 7934  
6. Antoni Gołębiewski nr licencji 7056 
rezerwa: 
Bartosz Popławski 
Sebastian Misiak nr licencji 7557
Mateusz Panek nr licencji 7547 
Mateusz Sobański
Alan Dudkowski
 
MKS Ogniwo Sopot
1. Jakub Burek nr licencji 6769
2. Wiktor Wilczuk nr licencji 8349
 
RC Lechia Gdańsk 
1. Igor Górniewicz nr licencji 6831
2. Mikołaj Wieczorkowski nr licencji 4962 
rezerwa: Olaf Niespodziany nr licencji 7408
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce
1. Krystian Adamiak nr licencji 77525
2. Igor Pątek nr licencji 7830 
3. Adrian Skrzydlewski nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał nr licencji 7937 
rezerwa:
Makary Madej nr licencji 9164 
 
RC Arka Gdynia 
1. Mohyła Dominik nr licencji 8129 
 
OKS Skra Warszawa 
Rezerwa:
Ksawery Struss nr licencji 8041 
Łukasz Chain nr licencji 9941 
 
RzKS Juvenia Kraków 
1. Artur Bryl nr licencji 5393 
2. Jakub Kijak nr licencji 10456 
3. Marcin Morus nr licencji 3596 
4. Mateusz Polakiewicz nr licencji 7249 
5. Bartosz Janeczko nr licencji 2654 
6. Michał Jurczyński nr licencji 2655 
 
Master Pharm Rugby Łódź
1.Jakub Szmajewski nr licencji 6590 
 
KS Poznania Poznań 
1.Oskar Dębiński nr licencji 7201 
 
Alfa Bydgoszcz 
1.Dawid Wołoch nr licencji 7259 
rezerwa:
Saint Malo 
Igor Ignaczak nr licencji 10481 
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Grzegorz Kacała 
Trener - Krzysztof Krzewicki
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta – Kacper Jędrysik
 
1. Przyjazd w dniu 11.12.2019 do godz. 14.00,  Hotel B&B Molo Sopot, Aleja Niepodległości 710A, 81-853 Sopot 
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym, 
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 14.12.2019 około godz. 17.00 
 
Grzegorz Kacała

Gratulacje dla młodych, krakowskich Smoków! Dubaj 7: Historyczny sukces Juvenii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1