POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Turnieje Rugby Tag w Siedlcach03.12.2020


W dniach 01-02 grudnia w Siedlcach i w Strzale rozegrano cztery turnieje z udziałem 25 drużyn w których zagrało 200 dzieci z klas od III do VI. Organizatorami były MKS Pogoń Siedlce, Miejski Klub Rugby Siedlce i UKS Strzałka Strzała. Wszystkie dzieci dostały t-shirty Rugby Tag programu Ministerstwa Sportu.
 
Międzyszkolny Turniej Rugby TAG (drużyny mieszane IV, V, VI - 48 dzieci)
Siedlce 01.12.2020, Hala sportowa UHP, ul.3 Maja.
Grupa 1: SP2 – SP Iganie (1) 2:2, SP Iganie (1) – SP6 3:1, SP6 (2) – SP2 0:3
Kolejność:1. SP2 4pkt. 5:2, 2. SP Iganie (1) 4pkt. 5:3, 3. SP6 (2) 0pkt.
Grupa 2: SP6 (1) – SP10 3:2, SP10 – SP Iganie (2) 4:1, SP Iganie (2) – SP6 (1) 0:4
Kolejność: 1. SP6 (1) 6pkt., 2. SP10 3pkt., 3. SP Iganie (2) 0pkt.
Półfinały: SP2 – SP10 2:1; SP Iganie (1) – SP6 (1) (2:2) 3:2
O 5 miejsce: SP6(2) – SP Iganie (2) 1:5
O 3 miejsce: SP10 – SP6 (1) 2:3
O 1 miejsce: SP2 – SP Iganie (1) 4:0
Klasyfikacja: 1.SP2; 2.SP Iganie (1); 3.SP6 (1); 4.SP10; 5.SP Iganie (2); 6.SP6 (2).
Sędzia boiskowy: Grzegorz Pliszka. Sędzia stolikowy: Adrian Miałkowski.
Trenerzy: Beata Szwartz, Ryszard Kalaciński, Piotr Szkop.
 
 
Powiatowy Turniej Rugby TAG (drużyny mieszane IV, V, VI - 64 dzieci)
Siedlce 01.12.2020, Hala sportowa UHP, ul.3 Maja.
Grupa 1: SP Strzała (1) – SP Iganie (2) 3:2, SP Pruszyn (1) – SP Stok Lacki 2:1, SP Strzała (1) – SP Pruszyn (1) 4:3, SP Iganie (2) – SP Stok Lacki 1:2, SP Strzała (1) – SP Stok Lacki 2:1, SP Iganie(2) – SP Pruszyn (1) 2:3.
Kolejność: 1. SP Strzała (1) 9pkt., 2. SP Pruszyn (1) 6pkt., 3. SP Stok Lacki 3pkt., 4. SP Iganie (2) 0pkt.
Grupa 2: SP Strzała (2) – SP Iganie (1) 1:2, SP Pruszyn (2) – SP Suchożebry 2:1, SP Strzała (2) – SP Pruszyn (2) 2:3, SP Iganie (1) – SP Suchożebry 3:2, SP Strzała (2) – SP Suchożebry 4:3, SP Iganie (1) – SP Pruszyn (2) 3:2.
Kolejność: 1. SP Iganie(1) 9pkt., 2. SP Pruszyn (2) 6pkt., 3. SP Strzała (2) 3pkt., 4. SP Suchożebry 0pkt.
Półfinał 4-3: SP Iganie (2) – SP Strzała (2) 2:1
Półfinał 3-4: SP Stok Lacki – SP Suchożebry 2:1
Półfinał 2-1: SP Pruszyn (1) – SP Iganie (1) 3:4
Półfinał 1-2: SP Strzała (1) – SP Pruszyn (2) 3:2
O 7 miejsce: SP Strzała(2) – SP Suchożebry 0:1
O 5 miejsce: SP Iganie (2) – SP Stok Lacki 0:2
O 3 miejsce: SP Pruszyn (1) – SP Pruszyn (2) 3:1
O 1 miejsce: SP Iganie (1) – SP Strzała (1) 3:4
Klasyfikacja: 1.SP Strzała (1); 2.SP Iganie (1); 3.SP Pruszyn (1); 4.SP Pruszyn (2); 5.SP Stok Lacki; 6.SP Iganie (2); 7.SP Suchożebry; 8.SP Strzała (2).
Sędzia boiskowy: Paweł Kuligowski, Mariusz Myrcha.
Obsługa techniczna: Piotr Wedziuk, Grzegorz Pliszka.
Ratownik medyczny: Tomasz Radzikowski.
 
 
Międzyszkolny Turniej Rugby TAG (drużyny mieszane IV, V, VI - 64 dzieci)
Siedlce 02.12.2020 , Hala sportowa UHP ul.3 Maja.
Grupa 1: SP1 – SP10 (2) 2:2, SP12 – SP Strzała 0:3, SP1 – SP12 3:2, SP10 (2) – SP Strzała 1:2, SP1 – SP Strzała 2:2, SP10(2) – SP12 2:2.
Kolejność: 1. SP Strzała 7pkt., 2. SP1 5pkt., 3. SP10 (2) 2pkt., 4. SP12 1pkt.
Grupa 2: SP3 – SP6 1:2, SP9 – SP10 (1) 1:3, SP3 – SP9 2:1, SP6 – SP10 (1) 1:2, SP3 – SP10 (1) 1:0, SP6 – SP9 1:1.
Kolejność: 1. SP3 6pkt. (1:0), 2. SP10 6pkt. (0:1), 3. SP6 4pkt., 4. SP9 1pkt.
Półfinał 4-3: SP12 – SP6 3:1
Półfinał 3-4: SP10 (2) – SP9 1:0
Półfinał 2-1: SP1 – SP3 0:4
Półfinał 1-2: SP Strzała – SP10 (1)
O 7 miejsce: SP6 – SP9 3:1
O 5 miejsce: SP12 – SP10 (2) 0:2
O 3 miejsce: SP1 – SP Strzała 1:3
O 1 miejsce: SP3 – SP10 (1) 0:2
Klasyfikacja: 1.SP10 (1); 2.SP3; 3.SP Strzała; 4.SP1; 5.SP10 (2); 6.SP12; 7.SP6; 8.SP9.
Sędzia boiskowy: Wojciech Plichta, Tomasz Radzikowski.
Sędzia stolikowy: Adrian Miałkowski.
Trenerzy: Paweł Kuligowski, Mariusz Myrcha.
 
 
Szkolny Turniej Rugby TAG - Gmina Siedlce (drużyny mieszane III, IV - 24 dzieci), Strzała 02.12.2020, Hala sportowa SP Strzała.
Szybkie Wiatry – Niebieskie Lwy 5:5
Niebieskie Lwy – Ćwierkacze Rugby 7:7
Ćwierkacze Rugby – Szybkie Wiatry 9:4
Klasyfikacja: 1.Ćwierkacze Rugby 4pkt; 2.Niebieskie Lwy 2pkt; 3.Szybkie Wiatry 1pkt
Sędzia boiskowy: Grzegorz Pliszka.
Trener i sędzia stolikowy: Krzysztof Rusinek.
Rugby Białystok z Podlasiem Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0