POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Siedlce: Szkolenie Level 1 WR i RTŻ29.02.2020


W Siedlcach w dniach 27-28 lutego br. odbyło się szkolenie World Rugby Coaching Level 1 oraz RTŻ, prowadził je Edukator WR - Krzysztof Krzewicki.
 
W dwudniowych zajęciach World Rugby Coaching Level 1 wzięli udział trenerzy i zawodnicy Pogoni Siedlce oraz Miejskiego Klubu Rugby. Ciekawe zajęcia teoretyczne wzbudzały wiele dyskusji i pytań uczestników, którzy aktywnie włączali się przedstawiając swoje rozwiązania. W zajęciach praktycznych na hali kandydaci na przedstawili własne rozwiązania treningowe oraz metodykę na poziomie Level 1.
 
Zdecydowanie „większym zainteresowaniem” cieszył się kurs RTŻ, który uprawnia do prowadzenia zajęć Rugby TAG i żak. Od września ubiegłego roku bezkontaktowe rugby zostało wprowadzone do wszystkich siedleckich szkół podstawowych, a także tych z terenu gminy Siedlce. Nauczyciele i nauczycielki wychowania fizycznego po wysłuchaniu edukatora, który przybliżał teorię i praktyczne rozwiązania techniczne oraz taktyczne, będą mieli z pewnością bogatszy warsztat pracy, a zawodnicy i zawodniczki zyskają nowe umiejętności. 
 
Biuro PZR: Informacja o PIT-11 RET: Holandia v Polska 7:6
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin