POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Szwajcaria v Polska22.11.2019


Sztab szkoleniowy reprezentacji podał skład drużyny na mecz ze Szwajcarią. Na boisko wybiegnie ośmiu zawodników z lig zagranicznych, kolejnych trzech będzie gotowych do wejścia z ławki rezerwowych. Tym razem trener Duaine Lindsay postawił na doświadczenie, w składzie jest tylko jeden debiutant, przypomnijmy, że w poprzednim spotkaniu z Niemcami po raz pierwszy zagrało aż dziewięciu zawodników.
 
Mecz Rugby Europe Trophy Szwajcaria v Polska zostanie rozegrane w sobotę, 23 listopada br. o godz. 15:30 na Stade Municipal, Rue des Pecheurs 16 w Yverdon-les-Bains. 

Transmisję w internecie przeprowadzi Rugby Europe TV [kliknij]
 
Pierwszy skład:
01. Craig Bachurzewski (Hawick RFC)
02. Grzegorz Buczek (Lechia Gdańsk)
03. Thomas Fidler (Chinnor RFC Thame)
04. Edward Krawiecki (Bromsgrove RFC)
05. Mateusz Bartoszek (RC Bassin d’Arcachon RCBA)
06. Aleksander Nowicki (RC Hyères Carqueiranne La Crau)
07. Adam Piotrowski (Hawick RFC)
08. Piotr Zeszutek- kapitan (Ogniwo Sopot) 
09. Sam Stelmaszczyk (Sale FC Rugby)
10. Jędrzej Nowicki (CAP Rugby Pontarlier)
11. Krystian Pogorzelski (Master Pharm Rugby Łódź)
12. Daniel Gdula (Master Pharm Rugby Łódź)
13. Michał Jurczyński (Juvenia Kraków)
14. Grzegorz Szczepański (Pogoń Awenta Siedlce)
15. Patryk Reksulak (Master Pharm Rugby Łódź)
 
Rezerwa: 
16. Oskar Rudziński- debiutant (Budowlani Lublin)
17. Adrian Chróściel (Pogoń Awenta Siedlce)
18. Radosław Bysewski (Ogniwo Sopot)
19. Kacper Ławski (CAP Rugby Pontarlier)
20. Nikolas Pacewicz (CS Bourgoin-Jallieu Rugby)
21. Dawid Plichta (Master Pharm Rugby Łódź)
22. Ross Cooke (Gala RFC Galashiels)
23. Przemysław Rajewski (Pogoń Awenta Siedlce)
 
Sztab szkoleniowy:
- I Trener - Duaine Lindsay
- Asystent - Stanisław Więciorek
- Asystent - Andrew Barlow
- Asystent - Karol Czyż
- Lekarz - Bartosz Chudzik
- Fizjoterapeuta - Karol Grablowski
- Fizjoterapeuta - Kamil Łódzki
- Technik (logistyka) - Grzegorz Witczak

RWC 2019: Karuzela z trenerami U18: Powołania na konsultację do Siedlec
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1