POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

PLR7: V turniej w Pruszczu Gdańskim 17.05.2021


W dniu 15 maja 2021 r. w Pruszczu Gdańskim odbył się V turniej Polskiej Ligi Rugby 7. W turnieju zwyciężyła drużyna Posnanii Poznań, która w finale pokonała Tytan Gniezno 26:5, a w małym finale drużyna Rugby Klub Unisław zwyciężyła Ciechan Ciechanów 37:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oskar Dębiński z Posnanii Poznań.


Eliminacje:
Klub Rugby Poznań – Rugby Biesal 14:7
Ciechan Ciechanów – Posnania Poznań 0:34
Czarni Pruszcz Gdański – Rugby Klub Unisław 5:28
Rugby Klub Poznań – Ciechan Ciechanów 10:17
Rugby Biesal – Posnania Poznań 0:54
Rugby Unisław –Tytan Gniezno 7:12
Ciechan Ciechanów – Rugby Biesal 10:14
Posnania Poznań – Klub Rugby Poznań 31:5
Tytan Gniezno – Czarni Pruszcz Gdański 24:0

Faza finałowa

Mecze o miejsca 5-7
Czarni Pruszcz Gdański – Rugby Biesal 31:5
Klub Rugby Poznań – Rugby Biesal 31:7
Czarni Pruszcz Gdański – Rugby Poznań 34:12
Półfinały
Tytan Gniezno – Ciechan Ciechanów 27:0
Rugby Klub Unisław – Posnania Poznań 5:24
Mecz o 3 miejsce
Rugby Klub Unisław – Ciechan Ciechanów 37:0
Finał
Posnania Poznań – Tytan Gniezno 26:5

Klasyfikacja turnieju PLR7 w Pruszczu Gdańskim:
1. Posnania Poznań 20 pkt.; 2. Tytan Gniezno 18 pkt.; 3. Rugby Klub Unisław 16 pkt.; 4. Ciechan Ciechanów 14 pkt.; 5. Czarni Pruszcz Gdański 12 pkt.; 6. Klub Rugby Poznań 10 pkt.; 7. Rugby Biesal 8 pkt.

Klasyfikacja Generalna Polskiej Ligi Rugby 7:
1. Czarni Pruszcz Gdański 82 pkt.; 2. Ciechan Ciechanów 58 pkt.; 3. Klub Rugby Poznań 56 pkt.; 4. Tytan Gniezno 56 pkt.; 5. Rugby Klub Unisław 44 pkt.; 6. Posnania Poznań 40 pkt.; 7. Rugby Team Olsztyn 28 pkt.; 8. Werewolves Wąbrzeźno 24 pkt.; 9. Rugby Biesal 18 pkt.; 10. Kaskada Szczecin 18 pkt.; 11. Rugby Wrocław 18 pkt.; 12. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8 pkt.

Krzysztof Kuśnierek
Komisarz Rozgrywek Rugby 7

Ekstraliga - XIV kolejka I Liga - IX Kolejka
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 17 72
 02 Master Pharm Łódź 17 68
 03 OKS Skra Warszawa 17 59
 04 RC Orkan Sochaczew 17 46
 05 Awenta Pogoń Siedlce 17 43
 06 RC Lechia Gdańsk 17 41
 07 Edach Budowlani Lublin 17 36
 08 RC Arka Gdynia 17 25
 09 RzKS Juvenia Kraków 17 24
 10 RK Sparta Jarocin 17 8