POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Następny weekend z rugby!01.10.2014

Przed nami następny emocjonujący weekend, Mistrzostwa Polski Kobiet, Ekstraliga, I liga i II liga oraz trzy kolejne Turnieje Dzieci i Młodzieży. 
 
W Łodzi w sobotę II turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartuje 12 zespołów, pierwszy mecz już o godzinie 8.30, ostatni zaplanowano na godzinę 15.36 
W Ekstralidze mecz Pogoń v Ogniwo zadecyduje, która z tych drużyn awansuje do finałowej czwórki na zakończenie rundy, natomiast mecz Arka v Budowlani zadecyduje prawdopodobnie o tym kto zakończy rundę na pozycji lidera.
W I lidze tym razem nie powinno być niespodzianek, a mecze zakończyć się wygraną gospodarzy.
Natomiast w II lidze prowadzący w tabeli Biało-Czarni Nowy Sącz podejmują wicelidera z Pruszcza Gdańskiego, zwycięzca zostanie liderem rundy jesiennej.
Kolejne trzy turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Sopot, Kraków i Łódź.
 
II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet – 04.10.2014
Łódź (sobota, godz. 8.30, Jarowicz- sędzia główny; Bejm, sędziowie kandydaci WMOZR, ŁOZR, POZR - sędziowie turniejowi)
 
Ekstraliga – runda VI – 04/05.10.2014
RzKS Juvenia Kraków v KS Posnania Poznań (sobota, godz.15.00; Michalik, Pantoł, Pawlik) 
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 12.00; Jasiński, Szostek, Kościelniak) 
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (sobota, godz. 14.30; Szczepański, Marciniak, Kościelniak)
Awenta MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 14.00; Reks, Michalik, Janeczko)
 
I liga – runda IV – 04.10.2014
RC Legia Warszawa v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 19.00; Sienkiewicz, Bedyński) 
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź (przełożony, termin zostanie podany do 08.10.2014) 
RKS Skra Warszawa v Frogs Warszawa (sobota, godz. 13.00; Bedyński, Sienkiewicz) 
 
II liga – runda IV – 04/05.10.2014
Chaos Poznań v AZS UZ RC Zielona Góra (niedziela, godz. 13.00; Piaskowski) 
RC Czarni Pruszcz Gdański v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 11.00; Marciniak) 
KS Rugby Ruda Śląska v KS Rugby Wrocław (sobota, godz. 16.00; Wilk)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
03.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
03.10.2014 : Międzyszkolny Turniej Rugby Tag, Kraków
05.10.2014 : Łódź Sevens Cup, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
 
Zaproszenia na Turnieje Dzieci i Młodzieży Polskie rugby w internecie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin