POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Łódź: Coaching Rugby 7 for Girls27.02.2020


Klub Sportowy Budowlani Łódź będzie realizował w Polsce program "Coaching Rugby 7 for Girls" finansowany w ramach „Erasmus+ Sport: Współpraca partnerska na mniejszą skalę”.


W programie, który będzie realizowany w latach 2020-2021, biorą kluby i organizacje z czterech europejskich krajów: Hiszpanii, Portugalii, Rumunii oraz Polski. Głównym celem programu jest szkolenie trenerów i nauczycieli pracujących na co dzień z młodymi adeptkami rugby w wieku 12-18 lat. A także zapewnienie merytorycznej wiedzy treningowej uwzględniającej zmiany u dziewcząt w okresie dojrzewania. Dodatkowym celem programu jest popularyzacja i promocja kobiecego rugby młodzieżowego.

Na przełomie kwietnia i maja 2020 zostanie ustalone jakiej wiedzy najbardziej trenerom brakuje, za pomocą ankiety internetowej. Na jej podstawie przygotowany zostanie program szkolenia i materiały edukacyjne. Za kwestie merytoryczne odpowiadać będzie dr. hab Dan Badea z UNEFS Universitatea Nationala de Educatie Fizica si Sport Bucuresti. Na początku marca 2021 zostanie zorganizowana konferencja szkoleniowa na temat szkolenia dziewcząt w wieku 12-18 lat w Rugby 7 dla trenerów i nauczycieli WF.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem kobiecego młodzieżowego Rugby 7, proszę o kontakt na adres: mczerwiowski@gmail.com

Michał Czerwiowski

Ruszyły zapisy do Sopot Beach Rugby Piotrowski: Nie jedziemy z myślą o porażce
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin