POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Klubowy Puchar Europy - I-II runda26.11.2019


Za nami również dwie kolejki (15-16.11.2019 i 22-23.11.2019) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy sezonu 2019/2020. Na drugim poziomie europejskich rozgrywek klubowych, dwadzieścia drużyn gra w fazie grupowej o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów. Mamy tu aż osiem drużyn francuskich z Top14, pięć angielskich z Gallagher Premiership, pięć z PRO14 trzy z Walii i po jednym ze Szkocji i Włoch, oraz dwie „nie zrzeszone” z Rosji i Włoch. 
 
Grupa 1
Enisei-STM 14:57 Worcester Warriors
Dragons 31:17 Castres Olympique
Enisei-STM 22:49 Dragons
Castres Olympique 17:9 Worcester Warriors
Klasyfikacja: 1. Newport Gwent Dragons (Walia); 2. Worcester Warriors (Anglia); 3. Castres Olympique (Francja); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja). 
 
Grupa 2
Bayonne 13:20 RC Toulon
Scarlets 20:16 London Irish
RC Toulon 17:16 Scarlets
London Irish 45:31 Bayonne
Klasyfikacja: 1. RC Toulon (Francja); 2. London Irish (Anglia); 3. Scarlets (Walia); 4. Aviron Bayonnais (Francja).
  
Grupa 3
Agen 10:31 Edinburgh Rugby
Bordeaux-Begles 40:30 Wasps
Edinburgh Rugby 16:16 Bordeaux-Begles
Wasps 32:14 Agen
Klasyfikacja: 1. Edinburgh Rugby (Szkocja); 2. Union Bordeaux-Begles (Francja); 3. Wasps RFC (Anglia); 4. SU Agen Lot-et-Garonne (Francja).
 
Grupa 4 
Stade Francais Paris 11:27 Brive
Bristol Bears 59:21 Zebre Rugby Club
Brive 0:36 Bristol Bears 
Zebre Rugby Club 12:13 Stade Francais Paris
Klasyfikacja: 1. Bristol Bears (Anglia); 2. Stade Francais Paris (Francja); 3. CA Brive (Francja); 4. Stade Zebre Rugby Club (Włochy).  
 
Grupa 5
Rugby Calvisano 16:38 Cardiff Blues
Leicester Tigers 41:20 Pau
Pau 61:10 Rugby Calvisano
Cardiff Blues 11:14 Leicester Tigers
Klasyfikacja: 1. Leicester Tigers (Anglia); 2. Cardiff Blues (Walia); 3. 3. Section Paloise Pau (Francja); 4. Rugby Calvisano (Włochy). 

I ty też możesz zostać sędzią rugby Oferty imprezy Ministerstwa Sportu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1