POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNM U18: Powołania na konsultację w Gdańsku 22.02.2021


KNM U18 - Powołania na konsultację w Gdańsku 26-28.02.2021
 
Centrum Sportowo-Konferencyjne Gdańsk 80-642, ul. Stogi 20.
Miejsce treningu: Gdańsk, ul. Maissnera 5.
 
Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Lublin
01. Tomaszewski Benjiamin nr licencji 8517
02. Próchniak Maksymilian nr licencji 9863
KS Budowlani Łódź
01. Rembowski Artur  nr licencji 7944 
02. Bieliński Grzegorz  nr licencji 7951
03. Owczarek Alan  nr licencji 7943 
04. Peska Tomasz nr licencji 8907
05. Wawrzyniak Szymon nr licencji 7946
06. Mirowski Mateusz nr licencji 8391
07. Stańczykowski Adrian nr licencji 9899
08. Kmieciak Aleksander nr licencji 7934
09. Woźniak Oskar nr licencji 9452
10. Drynkowski Kacper nr licencji 10028
11. Majczyk Jakub nr licencji
Rezerwa: Stempin Karol, Bykowski Igor, Soszka Filip nr licencji 8776
MKS Ogniwo Sopot
01. Sawicki Olgiert (KS Budowlani Łódź )
RC Orkan Sochaczew
01. Barcewicz Marcel nr licencji 9155
02. Pisarek Damian nr licencji 11372
03. Buczyński Oktawian nr licencji 9844
04. Dzikowski Hubert nr licencji 10085
05. Kaliński Adam nr licencji
06. Szwarc Paweł nr licencji 8143
07. Budnik Wojciech nr licencji
08. Rogowski Damian nr licencji 9153
Rezerwa: Szufliński Filip, Sieczkowski Kacper, Soroczyński Antosz nr licencji 9161, 
MKS Pogoń Siedlce
01. Boruc Kacper nr licencji 7829
02. Skup Kacper nr licencji 7825
Husar Bolesławiec
01. Piotrowski Błażej nr licencji
02. Kujawa Jakub nr licencji 9245
Rezerwa: Wójcik Oskar, Ignatowicz Jakub 
OKS Skra Warszawa  
01. Chain Patryk nr licencji 10408
02. Chain Eryk   nr licencji 9414 
03. Rusek Damian nr licencji 10841 
Rezerwa: Kalata Maciej nr licencji 9984
RC Lechia Gdańsk
01. Czerniak Aleksander nr licencji 8988
02. Kolas Mateusz nr licencji 8981
Rezerwa: Romanowicz Jakub, Papiernik Hubert, 
RzKS Juvenia Kraków
01. Lavtakov Andrii nr licencji 10015
02. Pastukhov Arsenii nr licencji 10019
03. Hostiuk Nykyta nr licencji 1001 
Rezerwa: Radek Yaworshchuk nr licencji
 
Sztab Szkoleniowy:
- Trener - Krzysztof Krzewicki
- Trener - Grzegorz Kacała
- Kierownik - Zbigniew Górniewicz
- Fizjoterapeuta - Sebastian Szybisty
 
1. Wyjazd dnia 26.02.2021 dla zawodników KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5, godz. 7.40, przystanek drugi Sochaczew ul. Olimpijska 3 pod Basenem godz. 9.00 dla zawodników RC Orkan Sochaczew, KS Budowlani Lublin, MKS Pogoń Siedlce, OKS Skra Warszawa. 
Wszyscy zawodnicy muszą stawić do godz.14.30 w Ośrodku.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt Reprezentacji Polski U18, 
- obuwie do treningu i gry na boisku, siłowni, hali,
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty, legitymacja szkolna),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży, 
- maseczki ochronne twarzy,
- oświadczenie COVID-19.
3. Zakończenie w dniu 28.02.2021 około godz. 13.30.
 
Krzysztof Krzewicki

MPR7: Zaproszenie do Warszawy Przegląd Lig Świata
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0