POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Poznaniu15.03.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
 
Termin:  20-21.03.2021
Miejsce: Noclegi - Hostel Botanik, Poznań, ul. Dąbrowskiego 194
               Treningi - Plek Centrum Sportu, Poznań, ul. Margonińska
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
03. Morus Marta (nr licencji 8080)
04. Solarska Paula (nr licencji 9881)
 
Diablice Ruda Śląska
05. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
 
Juvenia Kraków
06. Uroda Laura (nr licencji 8091)
07. Wodarka Katarzyna (nr licencji 9823)
 
KS Budowlani Łódź
08. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
 
RC Legia Warszawa
09. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
10. Szafrańska Kinga (nr licencji 10895)
 
Venol Atomówki Łódź
11. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
12. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  20.03.2021 r (sobota) o godz. 13:00 w Plek Centrum Sportu w Poznaniu
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 21.03.2021 r około godz. 15.00.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 16.03.2021 r 
 
Harmonogram zgrupowania:
20.03 (sobota)
- 1 x trening/mecze kontrolne
- 1 x zajęcia teoretyczne
21.03 (niedziela)
- 1 x trening/mecze kontrolne
- 1 x zajęcia teoretyczne
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

Przegląd Lig Świata Six Nations: Drużyna 4 tygodnia
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 08 Edach Budowlani Lublin 18 26
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8