POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku02.11.2020


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
 
Termin:  07-08.11.2020
Miejsce: Noclegi - Schronisko Młodzieżowe, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 244
               Treningi - Stadion GOS, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 244
 
Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
01. Gumińska Izabela (nr licencji 8460)
02. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
03. Robak Antonina (nr licencji 10393)
04. Warszewska Rozalia (nr licencji 10394)
Diablice Ruda Śląska
05. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
06. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
07. Uroda Laura (nr licencji 8091)
KS Budowlani Łódź
08. Mamcarz Wiktoria (nr licencji 10372)
09. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
10. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
11. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
12. Szafrańska Kinga (nr licencji 10895)
13. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
14. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
15. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
16. Morus Marta (nr licencji 8080)
17. Solarska Paula (nr licencji 9881)
18. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  07.11.2020 r (sobota) o godz. 11:00 w Gdańsku na stadionie GOS przy ul. Grunwaldzkiej 244
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 08.11.2020 r około południa

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 02 listopada 2020 r. 

Harmonogram zgrupowania:
07.11.2020 (sobota)
- 2 x trening
- 2 x zajęcia teoretyczne
08.11.2020 (niedziela)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne

Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

Puchar 6 Narodów: Trofea Przed Autumn Nations Cup
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0