POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku10.09.2020


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
 
Termin: 19-20.09.2020
Miejsce: Noclegi - Schronisko Młodzieżowe, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 244
               Treningi - Stadion GOS, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 244
 
Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
1. Górska Oliwia (nr licencji 10391)
2. Pietrzak Wiktoria (nr licencji  10251)
3. Robak Antonina (nr licencji 10939)
4. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
5. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
Diablice Ruda Śląska
6. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
7. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
KS Budowlani Łódź
8. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
9. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
10. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
11. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Black Roses Posnania Poznań
12. Uroda Laura (nr licencji 8091)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
13. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
14. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
15. Morus Marta (nr licencji 8080)
16. Solarska Paula (nr licencji 9881)
17. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
Tygrysice Orkan Sochaczew
18. Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 19.09.2020 r (sobota) o godz. 11:00 w Gdańsku na stadionie GOS przy ul. Grunwaldzkiej 244.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 20.09.2020 r około południa.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 10.09.2020 r. 

Harmonogram zgrupowania:
19.09 (sobota)
- 2 x trening
- 2 x zajęcia teoretyczne
20.09 (niedziela)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne

MP Kobiet 7 U16: Informacje o turniejach Finały OOM/MPK: Dzień pierwszy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0